پوشاک اسپرت مردانه
,

لباس ست مردانه

لباس ست مردانه

در مقاله ی قبل در مورد تولیدات تولیدی پوشاک اندیشه صحبت کردیم.در این مقاله قصد داریم تا معرفی مختصری از لباس ست مردانه این برند داشته باشیم.

تولیدی اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت در هر فصل ، پوشاکی متناسب با آن فصل تولید میکند ، پایه ی تمام تولیدات آن الیاف کاملا طبیعی پنبه ای می باشد ، اما در فصول سرد درصد کمی از الیاف دیگر ، مانند پلی استر ، ترویرا و .. برای ایجاد مقاومت گرمایی ، راحتی و … استفاده میکند .

لباس ست مردانه برای فصل بهار

در این فصل لباس های نخی و پنبه ای بپوشید لباس های بهاری پنبه ای از پرطرفدارترین لباس ها و بهترین جایگزین لباس های زمستانی می باشند.

لباس های نخی و پنبه ای به دلیل قابل تنفس بودن پارچه که قابلیت رد و بدل کردن هوا را دارد، مانع از ایجاد عرق روی سطح پوست شده و بهترین پارچه ای است که هوای گرم را بین پوست بدن و لباس نگه نمی دارد. از طرفی نرم و لطیف بودن آن به خاطر ظرافت به کار رفته در پارچه احساس راحتی و سبکی ویژه ای به شما می بخشد.

انواع پوشاک بهاره ی ست مردانه : ست بلوز شلوار مردانه پنبه ای، ست تی شرت شلوار مردانه ، در برخی مناطق سردتر سویشرت شلوار پنبه ای و … می باشد .

تیشرت شلوار مردانه

ست تی شرت شلوار مردانه

پوشش فصل تابستان

لباس های کتان و پنبه ای بپوشید : با پوشیدن لباس مناسب و گشاد از جنس کتان و پنبه،در فصل تابستان میتوانید از عرق کردن زیاد در امان باشید.یادتان باشد که در فصل تابستان لباس ها با الیاف مصنوعی را کاملا کنار بگذارید.

این فصل را با لباس های مانند : تاپ شلوارک مردانه ، تیشرت شلوارک مردانه ، تیشرت و شلوار مردانه و .. بگذرانید .

ست تیشرت شلوارک مردانه جنس صددرصد پنبه پیشنهاد ما برای شماست

تیشرت شلوارک مردانه

ست تیشرت شلوارک مردانه

پوشش فصل پاییز

لباس هایی از جنس پلی استر ، اکرولیک نازکو فلانل بپوشید ، بهترین نوع لباس هایی که می توانید بپوشید انواع ژاکت ها و سویشرت ها هستند ( فرقی نمی کند پلیور باشد یا ژاکت )

برای این فصل پارچه هایی را انتخاب کنید که از پوشش های بهاری ضخیم تر و از پوشش زمستانی نازکتر هستند. شما می توانید پوشیدن بلوزهای آستین بلند که همراه جلیقه های پشمی پفی یا سویشرت ها و کت های دکمه دار و زیپ دار است را نیز امتحان بکنید.

پیشنهاد ما : ست سویشرت شلوار مردانه ، ست کاپشن شلوار مردانه ، ست بلوز شلوار مردانه و … می باشد .

ست سویشرت شلوار مردانه

ست سویشرت شلوار مردانه

پوشش فصل زمستان

جنس لباس های زمستانی کاموا ، تریکو ، پشم ، اکرلیک ، چرم و…است ،  زمستان سرد ترین فصل سال است ؛ و باید مستقیم به سراغ لباس هایی با حجم زیاد و گرم برویم .جنس این پوشاک هم از  اکرولیک فشرده (در پالتوها)، پلی استر، پشم شیشه و چرم(به طور عمده در کاپشن ها و کفش ها) کاموا و تریکو (ساخته شده از پنبه نخی و مواد نفتی که در دوخت انواع پوشاک به کار می رود) و…است.
باید دقت کرد که جنس پشم به تنهایی کاربرد ندارد و حتما باید با مواد نفتی همراه شود .زیرا حساسیت زا و خارش آور است.

پیشنهاد ما ست کاپشن شوار مردانه تو کرک انتخابی مناسب برای شماست

کاپشن شلوار مردانه

ست کاپشن شلوار مردانه

گروه تولیدی پوشاک مشهداندیشه چهار فصل زیبایی را برایتان ارزو میکند پیروز وموفق باشید .