بهترین پارچه برای لباس تابستانی زنانه
,

لباس زنانه مناسب برای گذراندن تابستان

لباس زنانه مناسب برای گذراندن تابستان

تابستان فصل گرمی است ، و نیاز به رعایت نکات پوششی دارد ، ما در این پست لباس زنانه مناسب برای گذراندن تابستان را به شما معرفی میکنیم .اگر لباس های مصنوعی را بپوشانید، تابستان خوبی نخواهید داشت ، الیاف مصنوعی مانند پلی استر که در لباس های معمولی زنانه استفاده می شود، نفس نمی کشند و پوشیدن آن ها سبب حفظ گرما در بدن و افزایش تعریق میشود .

لباس زنانه مناسب برای گذراندن تابستان

لباس زنانه مناسب برای گذراندن تابستان

برخی از پارچه های طبیعی و مصنوعی که برای لباس تابستانی زنانه مناسب هستند

آنچه که زنان در تابستان بهتر است بپوشند ، الیاف طبیعی هستند: پنبه، بامبو ، ابریشم، کتانی ، پشم نازک و … زیرا الیاف طبیعی نفس می کشند و برخی از آنها، مانند کتانی، حتی احساس خنک کنندگی دارند. البته برخی از الیاف مصنوعی که مخصوص تابستان تولید شده اند نیز توصیه میشود الیاف مصنوعی ساخته شده از سلولز، مانند ویسکوز، ریون، مودال، لیوزل، tencel، برای تابستان بسیار عالی هستند، زیرا آنها تنفس میکنند و سبک وزن هستند.

لباس تابستانی دخترانه پنبه

سارافن دخترانه

ضخامت و رنگ پارچه برای لباس تابستانی زنانه

چیز دیگری که باید در نظر بگیریم، ضخامت پارچه است که باید نازک و سبک باشند ، به طور کلی پارچه های نازک  خنک تر و قابل تنفس تر هستند ، زیرا آنها دارای حفره های کوچک هستند که اجازه می دهد هوا جریان پیدا کند  . شما می توانید یک پارچه بافت باز را به سمت نور بگیرید  – اگر نقطه های کوچکی از نور را از طریق پارچه می بینید، می دانید این یک پارچه باز است.

لباس تابستانی زنانه

لباس زنانه مناسب برای گذراندن تابستان

رنگ های روشن در تابستان  : استفاده از رنگ های روشن در تابستان به سرد ماندن شما کمک می کند ، زیرا رنگ های روشن جذب گرمای کمتری نسبت به رنگ های تیره دارند .

سفید، خنثی ، آبی ، زرد و نارنجی ، قرمز ، لیمویی و … احتمالا بهترین رنگ ها هستند که گرمای خورشید را منعکس میکنند .

رنگ های تیره تر میزان جذب بالاتری از نور خورشید دارند ، بعنوان مثال رنگ مشکی نور خورشیذد در تمام طول موج ها را جذب میکند .

در تابستان ساده تر بپوشید

در فصل تابستان از لباس ها با برش های کلیشه ای خودداری کنید ،بهتر است لباس تابستانی هر چه راحت تر باشد ، ایجاد یک فضای بین لباس هایتان و پوست یک اثر خنک کننده دارد. البته دقت کنید که لباستان بیش از حد گشاد نباشد و تقریبا سایز خودتان باشد .

آستین بلند یا آستین کوتاه

اکثر مردم بر این باورند که در تابستان، بهتر است شلوار کوتاه و پیراهن آستین کوتاه پوشید؛ خوب، این کاملا درست نیست در بسیاری از مناطق با آب و هوای گرمسیری ، مردم محلی تمایل پیراهن با آستین بلند و شلوار بلند بپوشند . دلیل آن این است که در هنگام تابش خورشید، حفظ بدن از تابش مستقیم خورشید  کمک می کند که خنک تر باقی بمانید. لباس های آستین بلند، بین پوست و تابش خورشید مانع ایجاد می کنند و اجازه نمی دهند اشعه مستقیما به پوست شما برسند .

سبک کفش تابستانی چگونه باشد

بهترین نوع کفش های تابستانی ، کفش های سبک وزن هستند، که از مواد طبیعی (چرم ) ساخته شده است. هنگام انتخاب یک کفش چرم تابستانه، مطمئن شوید که چرم نرم است، نه تنها در خارج، بلکه به خصوص در داخل .

معرفی منبع :

لباس دخترانه تابستانی

سارافن دخترانه تابستانی

این مطلب توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه و زنانه اندیشه ، بزرگترین تولید کننده ی لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی زنانه ، لباس ورزشی زنانه و مردانه ، تیشرت شلوارک زنانه ، شلوارک کتان مردانه ، تاپ شلوارک زنانه و … می باشد .

برای مشاهده ی مدل های لباس ست زنانه کلیک کنید .

امیدوارم از مطالعه ی این مطلب لذت برده باشید .