انتخاب لباس راحتی مناسب اندیشه
,

فواید لباس خواب

فواید لباس خواب

انواع مختلفی از پارچه ها در سبک های مختلف موجود است که برای لباس خواب مردانه و همچنین زنانه مفید است ،بهترین پارچه برای لباس خواب مردانه همان پارچه های پنبه ای می باشد . ما از فواید لباس خواب صحبت خواهیم کرد .

در حالی که لباس خواب لزوما برای خواب ساخته نمی شوند، زمانی که در منزل هستید عالی هستند و در محیط خانه بهترین گزینه می باشند ، مخصوصا در فصول سرد پوشیدن لباس راحتی مردانه  برای مردان در خانه سبب حفاظت آن ها از سرما میشود .

فواید لباس خواب

فواید لباس خواب

لباس خواب مردانه ابریشمی و پنبه ای

پیژامه های ابریشمی بسیار ظریف هستند و احساس خوبی در پوست دارند ، اما همانند پنبه جاذب خوبی برای رطوبت نمی باشد بنابراین برای لباس خواب مردانه در فصول سرد سال بسیار مناسب است زیرا عایق خوبی برای گرما می باشد.

اما ابریشم بسیار گران قیمت تر از پنبه است، و نباید آن را در ماشین لباسشویی بشویید. در عوض آن را به خشک شویی بفرستید یا با اصول خاص آن بشویید ، چیز دیگری که در رابطه با ابریشم وجود دارد این است که بسیاری از مردم  از سر خوردن در رختخواب شکایت دارند.

چیزی که در هنگام خواب بسیار مهم است ، راحتی و سلامتی است ،اینکه چه بر تن داریم اثر مستقیمی بر کیفیت و حتی کمیت خواب ما می گذارد ، بطوری که محققان میگویند بهتر لست بدون لباس بخوابید تا دمای پوست را تنظیم کند و از بیدار شدن بی موقع در میانه شب جلوگیری می کند.علاوه بر این، نپوشیدن لباس هنگام خواب باکتری هایی که در مکان های گرم رشد بهتری دارند از بدن دور می شوند و موجب ارتقا سیستم ایمنی بدن می شود .

اما بسیاری از افراد ترجیح میدهند تا هنگام خواب لباس بپوشند و با لباس پوشیدن راحت تر هستند ، ما در این مطلب خواهیم گفت چه لباسی برای خواب مفید است .

فواید لباس خواب پنبه ای مردانه

لباس خواب مردانه پنبه ای بهترین نوع لباس راحتی می باشد ، البته به شرط آنه این لباس از الیاف کاملا ارگانیک طبیعی تهیه شده باشد و میزان مواد شیمایی مخلوط با آن به صفر میل کند .

لباس های پنبه ای ، بهترین پوشاک راحتی مردانه و زنانه ، لباس ورزشی مردانه پنبه ای ، لباس ورزشی زنانه پنبه ای ، لباس اسپرت مردانه و زنانه و … را تشکیل میدهند و دارای طرفداران زیادی می باشند .

خرید ست بلوز شلوار مردانه پنبه ای و تیشرت شلوار راحتی مردانه پنبه ای

تیشرت و شلوار مردانه

فواید لباس خواب

از ویژگی های مثبت پنبه میتوان به قابلیت تنفس ، نرمی و دوام بالا ، عایق ، طبیعی و ضد آلرژی بودن آن اشاره نمود که هر کدام را به اختصار توضیح میدهیم .

۱-ویژگی تنفس لباس های پنبه ای در ست لباس خواب مردانه

بر خلاف بسیاری از پارچه های مصنوعی، پنبه عرق  بدن را جذب و آن را به هوا تبدیل میکند. مانند یک حوله کار می کند،  رطوبت را از پوست  دور کرده و در نتیجه نمیگذارد باکتریها و قارچها رشد کنند این ویژگی باعث شده است که بهترین پارچه برای پوشاک ورزشی، لباس زیر مردانه و زنانه و لباس خواب باشد .

۲-نرم

پارچه پنبه ای نرم است که برای پوشیدن راحت می باشند ، و برای لباس خواب بهترین گزینه است .

 ۳-عایق بودن پنبه

پنبه  درجه حرارت را مانند یک عایق کنترل میکند ، بنابراین در تابستان بدن را سرد  و در فصل زمستان گرم نگه میدارد، پس مناسب برای تمام فصل های سال است .

۴-لباس های پنبه ای و طبیعی

در حالی که پارچه های مصنوعی با مواد شیمیایی تولید می شوند، پارچه های  پنبه,طبیعی هستند و پوست را تحریک نمی کنند

۵-آلرژی زا نیستند پس بهترین گزینه برای لباس خواب می باشند

پارچه های پنبه ای برای پوست آلرژی ایجاد نمی کند، به همین دلیل است که برای نوزادان و افرادی که  پوست حساس  دارند این جنس لباسها توصیه می شود. حتی باند و گاز هم از پنبه درست شده است

۶-پنبه قوی است

الیاف پنبه ای بادوام هستند. در واقع، در برابر شست و شوی زیاد مقاوم هستند و لکه آن زود از بین می رود