سویشرت شلوار ورزشی بچگانه|کاپشن شلوار بچگانه
,

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

سویشرت شلوار بچگانه

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

مروری بر تاریخچه ی سویشرت شلوار

تاریخچه ی سویشرت شلوار ورزشی در سال  ۱۹۶۴است. چندین دهه، تاریخچه لباس های ورزشی عاری از بازنگری و به دور از مد بوده اند .

در دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ لباس های ورزشی به عنوان لباس ورزشی طراحی شد ولی کاربرد آن در محیط های غیر ورزشی بود ،  برای اولین بار در سال ۱۹۷۵،  این لباس های ورزشی محبوب شدند و از پنبه، پلی استر، پارچه تری یا مخلوط ساخته میشدند .

در اواخر دهه ۱۹۷۰، این لباس به پوششی محبوب تبدیل شد، بطوری مه تقریبا همه از آن استفاده میکردند . روند پوشیدن لباس ورزشی تا اوایل دهه ۱۹۸۰ ادامه یافت. در اواخر دهه ۱۹۸۰ لباس های ورزشی که از نایلون ساخته شده بودند، جایگزین شدند. این روند کوتاه مدت بود، تنها چند سال طول کشید.

در اواخر دهه ۱۹۹۰، در لباس های ورزشی مردان و زنان بازنگری شد و آنها به پارچه های دهه ۱۹۷۰ بازگشته بودند، به ویژه پارچه پلی استر.

بازگشت لباس های ورزشی تا سال ۲۰۰۰ ادامه داشت، جایی که Velor بازپرداخت، توسط Juicy Couture و سایر برندها. این برای بیشتر دهه ادامه داشت. در اواخر سال های ۲۰۰۰، لباس های ورزشی بهاز مد افتادند و تولید آنها به حالت تعلیق درآمدند .

بازگشت سویشرت شلوار به صحنه ی مد

و در سال های ۲۰۱۰ دوباره از حالت دمده خارج شد. از سال ۲۰۰۶، طراحان برجسته مد، از طراحان لباس ورزشی برای ورزشکاران تیم های مختلف المپیک، از کشور های مختلف درخواست نمایندگی کردند.

به عنوان مثال، طراح رالف لورن یونیفرم ایالات متحده را برای مراسم افتتاحیه بازیهای المپیک زمستانی ۲۰۱۰ طراحی کرد . 

شرکت لباس ورزشی آدیداس نیز ستاره مک کارتنی را به عنوان مدیر خلاق برای بازی های المپیک ۲۰۱۲ GB (توسط آدیداس) استخدام کرده است. اولین بار در تاریخ بازی هایی یک طراح برجسته مد، لباس های مخصوص یک تیم خاص را در تمام مسابقات هم المپیک و هم پارالمپیک طراحی نموده است .

پس از آن و با گذشت زمان بسیاری از تولید کنندگان پوشاک و لباس ورزشی پدید آمدند و نام خود را بعنوان تولید کنندگان برتر لباس ورزشی به ثبت رساندند .

تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک ورزشی نیز با تکیه بر توانمندی های طراحان شرکت و دانش و فناوری روز لباس های ورزشی با کیفیت بالا و تولید شده از الیاف طبیعی را در دستور کار خود قرار داده است .

سویشرت شلوار بچگانه برند اندیشه

ست سویشرت شلوار پسرانه و دخترانه

ما در این مطلب ست سویشرت شلوار پسرانه و دخترانه اندیشه ، الیاف به کار رفته در آن و انواع مدل های آن را معرفی میکنیم ، در ابتدا بهتر است بدانید لباس های اندیشه بسیار با کیفیت بوده و کیفیت آن در طراحی ، دوخت و .. تضمین شده میباشد .

ست سویشرت شلوار پسرانه و دخترانه / سویشرت شلوار بچگانه

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

۱-سویشرت شلوار پسرانه و دخترانه پلی استر

پلی استر یکی از شبیه ترین الیاف به پارچه های پنبه ای میباشد ، و میتوان آن را تقریبا در ردیف الیاف طبیعی دسته بندی کرد ، علاوه براین پارچه مصنوعی پلی استر میتواند با الیاف لباس های پنبه ای ، پشمی و .. ترکیب شود . این پارچه در رنگ های مختلف در بازار مشاهده میشود .

مزایای الیاف پلی استری

  • قابلیت ضد چروک بودن ، انعطاف پذیری الیاف پلی استر باعث میشود هرگز چروک و جمع نمی شوند.
  • به آسانی شسته میشود
  • سریع  خشک می شوند.
  • گرم و سبک است
  • از مقاومت بالایی برخوردار است و لذا در گذر زمان شکل بافت خود را از دست نمی دهد.
سویشرت شلوار بچگانه/لباس ست بچگانه/ست سویشرت شلوار پسرانه /سویشرت شلوار دخترانه

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

سویشرت شلوار بچگانه/لباس ست بچگانه

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

۲-ست سویشرت شلوار نوجوان پنبه ای دورو

باتوجه به مزیت  لباس های پنبه ای ، تولید پنبه دورو برای تهیه لباس های زمستانی و لباس گرم گسترش پیدا کرد ، برخی از افراد حساسیت های پوستی دارند و بنابراین پوشیدن لباس های پلی استری و دیگر الیاف مصنوعی میتواند برایشان مضر باشد ، بنابراین توصیه میکنیم لباس پنبه ای بخرید تا سلامتی شما تامین باشد

هرچند لباس های پنبه ای معایبی همچون چروک پذیری بالا و نیاز به مراقبت بالا دارند ، ولی دارای ویژگی های مثبتی فراوانی هستند که این پارچه را به محبوب ترین پارچه برای تهیه ی لباس ست مردانه و زنانه ، لباس زیر ،لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه و زنانه ، لباس ورزشی مردانه ، زنانه و نوجوان  و انواع لباس های کودک و نوجوان کرده است .

برای خرید عمده سویشرت شلوار باکیفیت بالا نوجوان کلیک کنید

ست سویشرت شلوار دخترانه|کاپشن شلوار مردانه

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

سویشرت شلوار دخترانه|کاپشن شلوار دخترانه

فروش عمده سویشرت شلوار بچگانه

مزایای سویشرت شلوار الیاف طبیعی پنبه دورو

  • پارچه پنبه ای محصولی قابل تنفس است و این به آن معنی است که پنبه عرق بدن را جذب می نماید و آن را به هوا تبدیل می نماید.
  • با خشک بودن بدن تمام باکتری ها و قارچ ها از بدن دو می شوند و از رشد آن ها نیز جلوگیری میشود.
  • پارچه پنبه ای آلرژی زا نیست ، و برای فرد مشکلات پوستی ایجاد نمی نماید.
  • بعلت خاصیت عایق بودن ،در فصل تابستان بدن را از گرما و در فصل زمستان از سرما حفظ می نماید. پس بسیاری از لباس تابستانی مردانه و زنانه از پنبه ی با بافت ظریف تر و در فصول سرد تر از پنبه دورو یا پنبه پلی استر استفاده میشود ، مانند سویشرت شلوار مردانه پنبه پلی استر .

نکته :از آنجایی که کودکان پوست لطیف و بسیار حساسی دارند ، توصیه میشود برای آنها لباس پنبه ای بخرید .

لباس ورزشی اندیشه ، شامل : تیشرت شلوار مردانه و زنانه ورزشی ، بلوز شلوار مردانه ورزشی ، سویشرت شلوار ورزشی ، گرمکن و شلوار  و … میباشد .