,

فرآیند فروش لباس های بوتیک

فرآیند فروش لباس های بوتیک

ابتدایی ترین گام فرآیند فروش لباس های بوتیک  این است که ، لباس هایی بدون استفاده را از سایر لباس های کمد خود تفکیک کنید.

لباس بوتیک

فرآیند فروش لباس های بوتیک

لباس های بوتیک به دلیل قیمت مناسب مورد توجه بسیاری از افراد است. اگر لباس های بلا استفاده ی قدیمی در منزل دارید می توانید آن را با مقداری سود بفروشید.

پس از بررسی لباس و عیب یابی و رفع عیوب در محل های فروش لباس دست دو توسط کسی یا خودتان اقدام به فروش چهره به چهره نمایید.

انتخاب لباس بوتیک از کمد لباس

با نگاهی به کمد لباسمان می بینیم که لباس هایی آویزان هستند که ماهها و شاید سال ها از آن استفاده نکرده ایم.
اغلب اوقات ، مردم برای یک مناسبت خاص یک لباس گران قیمت خریداری می کنند. به عنوان مثال ، شما ممکن است برای یک مهمانی یا عروسی یک لباس مجلسی خریداری نموده کرده باشید. بهتر است با خودتان صادق باشید. آیا شما قصد دارید دوباره این لباس را بپوشید؟ اگر جواب نه است ، آن را برای فروش کنار بگذارید.

نکته اخلاقی :

اگر هر کدام از افرادی که از وضعیت مالی خوبی برخوردارند به زندگی اطرافیان و نزدیکان خود نگاهی محبت آمیز داشته باشد گام های بلندی برای از بین بردن فقر برداشته خواهد شد .

ساده ترین قدم برای کمک کردن این است که  از کمد لباس خود شروع کنیم لباسی که به نظر هر کدام از شما بلا استفاده است ، لباس ضروری برخی از خانواده هاست.

لباس های بوتیک با کیفیت

لباس هایی که از مواد با کیفیت تولید شده باشند حتی با چند مرته پوشیدن باز هم در بین خریداران لباس بوتیک طرفداران زیادی دارند .

کالا یا لباس با کیفیت ، حتی اگر قیمت بالایی داشته باشند باز هم  راکد نمی مانند زیرا خریداران هنگام تصمیم گیری در جستجوی بهترین مواد هستند.

نکات مهم قبل از فرآیند فروش لباس های بوتیک

همه ی کسانی که به بازار مراجعه می کنند نکات مهمی مانند : تمیزی ، کیفیت ، رنگ و جنس لباس و …را ملاک خرید خود قرار می دهند.

  1. لباس های بلا استفاده را برای سالیان زیاد در زیر زمین یا کمد لباس ذخیره نکنید و تصمیم به فروش بگیرید.
  2. تمیز کردن پارچه ها و لباس های مصنوعی کار نسبتا دشواری است ، برای اینکه خریداران را به خود جلب کند و راحتر فروش برسند قیمت پایین تری برایشان در نظر بگیرید.
  3. پارچه های با کیفیت بالاتر مانند : پشم و پنبه از فروش بالایی برخوردارند. می توانید با توجه به کیفیت آنها می توانید با قیمت بالاتر بفروشید.
  4. در لباس های انتخابی برای بوتیک به دنبال پارگی و سوراخ ها باشید. سعی کنید آنها را برطرف نموده و یا قیمت پایین تری روی آنها بگذارید.
  5. سعی کنید لکه ها و نواقص رایج زیر بغل و ساییدگی زانوان را برطرف نموده و لباس را با کمترین عیوب برای فروش ارسال نمایید.

پس از انتخاب لباس بوتیکی ، رفع عیوب و قیمت گذاری آن مکان فروش را انتخاب نموده و لباس ها را برای فروش ارسال نمایید.

معرفی منبع:

 تولیدی پوشاک مشهد ، بزرگترین تولید کننده ی لباس راحتی مردانه و زنانه ، تیشرت و شلوار پنبه ای مردانه و زنانه ، تاپ شلوارک مردانه و زنانه ، بلوز شلوار مردانه ، انواع ست های خانوادگی ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، شلوارک کتان مردانه ، ساق ، مانتو ،  بلوز ، تونیک و … مطلب فوق را به اشتراک گذاشته است.

مطالب مرتبط:

بازیابی پوشاک و لباس