انتخاب لباس اسپرت مناسب کوهنوردی
,

شلوار جین برای افراد چاق

شلوار جین برای افراد چاق

افراد با توجه به اندام خود باید بدانند کدام تیشرت شلوار مردانه در شیک بودن ان ها موثر است شلوار جین برای افراد چاق هم نکاتی دارد که افراد باید ان ها را مد نظر خود قرار دهند و بدانند بهترین تیشرت شلوار برای ان ها چه ویژگی شلوار جین از جمله لباس اسپرت است که طرفداران زیادی در مد روز دارند و بیشتر افراد با هر تیپ و استایلی دوست دارند از ان استفاده کنند. انتخاب شلوار تک و شلوار جین از جمله پوشاک مردانه ای است که افرادی که دارای اضافه وزن هستند در انتخاب ان دچار مشکل میشود برند برتر پوشاک و عمده فروشی لباس در این مقاله شما را راهنمایی خواهد کرد.

شلوار جین برای افراد چاق

شلوار جذب زنانه

افراد چاق معمولا پاهای چاقی دارند و در قسمت ران دارای اضافه وزن است . درست است که بسیاری افراد دوست دارند ساق زنانه استفاده کنند ولی معمولا در مد لباس جذب است و برای این افراد انتخاب چندان درستی نیست بنابر این بهتر از شلوار جین های جذب به شدت خود داری کنند.

شلوار جین های دمپا و گشاد

این شلوار جین ها برای افرادی که اضافه وزن ندارند انتخاب مناسبی است و میتوانند با تیشرت شیک و تیشرت تابستانی یک ست تیشرت شلوار شیک بسازند ولی برای افراد چاق اصلا انتخاب مناسبی نیست چون در قسمات پایین شلوار و دمپا گشاد است نه تنها انتخاب مناسبی نیست بلکه شما را چاق تر هم میکند بنابر این از این شلوار تک ها استفاده نکنید.

شلوار کشی

از پوشیدن شلوارهای اسکینی و شلوار اسپرت یا چسبان اجتناب کنید. شلوار جین چسبان اصلا برای فردی با پاهای چاق مناسب نیست و جزو لباس راحتی نیست. این نوع شلوارها توجه بیشتری را به سمت پاهای چاق شما جلب می‌کند.تفاوت شلوارهای اسکینی با شلوارهای کشی در این است که شلوارهای کشی نسبتا راحت هستند. شلوارهای اسکینی یا چسبان نقاط ضعف اندام شما را برجسته‌تر خواهند کرد.