شستشوی لباس بچه
,

شستشوی لباس بچه

شستشوی لباس بچه

شستشوی لباس بچه

شستشوی لباس بچه

کودکان دارای سیستم ایمنی هستند که هنوز در حال تکامل است. آنها تقریباً از هرجایی می توانند عفونت و بیماری بگیرند. به همین دلیل باید در مورد چگونگی کمک به سالم ماندن فرزند خود توجه کامل داشته باشید. یکی از مهمترین عواملی که ممکن است سلامتی کودکان را تهدید کند ، آلودگی های موجود در لباس آنهاست. شستشوی لباس بچه ، فقط در ماشین لباسشویی ، در تمیز شدن لباس کافی نیست زیرا آلودگی به صورت کامل از بین نرفته و سیستم ایمنی کودک هنوز برای مبارزه با آنها بسیار ضعیف است.

ضد عفونی کردن لباس کودک

اولین قدم برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن لباس کودک ، درک این مسئله است که شستشوی لباس بچه برای اولین بار بسیار مهم است.
شستشوی لباس بچه برای اولین بار نیاز به آماده سازی دارد. قبل از تهیه لباس های کودک خود برای شستشو ، مهم است که به یاد داشته باشید که قبل از پوشیدن لباس باید آنها را برای اولین بار شستشو دهید و نه بعد از آن.
دلیل این امر این است که این لباس ها از قبل از خرید آنها تا هنگام مسافرت یا حتی در خانه در معرض باکتری های مضر زیادی قرار دارند.

نکات قابل توجه هنگام شستشو

در اینجا نکات قابل توجه هنگام شستشو ذکر خواهد شد که باید هنگام شستن لباس کودک خود آن را به خاطر بسپارید:

  1. برچسب مارک را برای دستورالعمل شستشو بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا مواد و نحوه واکنش آن به یک شستشو را درک کنید.
  2. در مورد نوع مواد شوینده مورد استفاده احتیاط کنید. اگر می توانید به آن کمک کنید از صابون های غیر شیمیایی مخصوص لباس مخصوص کودکان استفاده کنید.
  3. قبل از خیساندن در آب. اگر این ماده به آن اجازه دهد ، پیش خیساندن در آب داغ بسیاری از میکروب ها را می کشد.
  4. لباس کودک را از سایر لباس ها به صورت جداگانه بشویید. به این ترتیب ، باکتری های موجود در لباس دیگر به لباس کودک منتقل نمی شوند.
  5. بعد از شستشو ، لباس های کودک خود را در آب گرم خیس کنید. این امر باعث می شود که مواد شوینده و سایر باکتری های حساسیت زا کشته شوند.
  6. در هوای آزاد ، آفتاب یا گرما ، لباس را خشک کنید. نور خورشید به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده طبیعی عمل می کند. اطمینان حاصل کنید که در صورت امکان ، لباس کودک خود را در معرض نور آفتاب قرار دهید و در غیر این صورت ، لباس را در یک اتاق تمیز و استریل و گرما خشک کنید.

محصولات دخترانه شرکت اندیشه

برخی از محصولات بچگانه ی پوشاک مشهد در این بخش به اشتراک گذاشته شده است با کلیک روی هر کدام از لینک های زیر ، اطلاعات تکمیلی آن را مشاهده نمایید.

تاپ شلوارک-دخترانه

بلوز شلوار دخترانه

بلوز شلوار دخترانه

کاپشن شلوار -دخترانه

سویشرت شلوار مدارس

سویشرت شلوار بچگانه

بلوزشلواربچگانه_دخترانه

بلوز شلوار دخترانه پاپیون

سرهمی پیش بندی بچگانه

بلوز شلوار ست دخترانه مدل مانا