هودی بلند دخترانه ، خرید عمده هودی دخترانه
,

سن مناسب برای پوشیدن هودی

سن مناسب برای پوشیدن هودی

هودی یکی از لباس های جذابی است که امروزه طرفداران خاص خود را دارد ، هرچند بیشتر هودی پوشان جوانان هستند ، اما این لباس زیبا مختص جوانان و نوجوانان نیست و در دیگر گروه های سنی طرفداران خود را دارد ،البته برخی اعتقاد دارند که این لباس تا سن ۲۵ الی ۳۰ سالگی پوشیدن آن بلامانع است و از آن به بعد افراد برای پوشیدن این چنین لباس هایی کمی پیر بنظر میرسند و باید یک لباس واقعی پوشید .

اما بنظر من پوشیدن هودی برای هر سنی میتواند جذابیت خاص خودش را داشته باشد ، البته اگر شما از اول اسپرت پوش بوده اید ، افرادی که همیشه رسمی و اتو کشیده ظاهر شده اند ، با پوشیدن چنین لباسی کمی غیر واقعی بنظر میرسند .

هودی شیک دخترانه ، خرید هودی در مشهد ، خرید عمده هودی

سن مناسب برای پوشیدن هودی

از چه سنی برای پوشیدن لباس مورد علاقمان پیر میشویم ؟

فصل سرد سال ، لباس گرم را میطلبد ، برای بعضی ها لباس گرم به معنای پوشیدن ژاکت کش باف پشمی است ، برای بعضی پوشیدن کت پشمی ، اما برای خیلی ها به معنی پوشیدن هودی است.

روزهایی که هودی ، لباس محبوب سارقان کوچک و کلاهبرداران بود گذشته است ، و امروزه بیشتر افراد یک یا دو هودی دارند.

اما ظاهراً از سنی خاص برای پوشیدن هودی خیلی پیر می شوید. این گفته بر اساس مطالعه وب سایت کشف مد  است که از پاسخ دهندگان خواسته است سنی را که احساس می کنند بیش از حد پیر شده اند و نمی توانند لباس های دلخواه خود را در جمع بپوشانند ، بیان کنند .

جونی چلنجر ، بنیانگذار سبک مقایسه ، میگوید : “ما از صمیم قلب از آنچه دوست دارید حمایت میکنیم ، در هر جایی که دوست دارید و هر زمان که دوست دارید ، بدون در نظر گرفتن سن لباس مورد علاقه خود را بپوشید .

وی افزود: “اما ما این تحقیق را برای سنجش سن مناسب برای برخی از لباس ها انجام دادیم و به خصوص به لباس های هودی به عنوان یک مورد نمادین از لباس جوانی علاقه داشتیم.

“نتایج در واقع بسیار شگفت آور بود.  “

از مطالعه نتیجه گرفتیم که سن ۲۶ سالگی است که شما برای پوشیدن  لباس مورد علاقه خود بیش از حد پیر می شوید.

اما این سن برای زنان به طور کلی بیش از مردان است ،  مردها فکر می کنند ۲۴ سالگی سن مناسب برای جلوگیری از پوشیدن هودی است ، زنان فکر می کنند این سن ۲۹ سالگی است.

نگرش ها نیز از نظر سن متفاوت هستند. هرچه سن شما بیشتر شود جذابیت هودی ها کمتر می شود.

آیا بعد از ۲۶ سالگی می توانید هودی بپوشید؟

برخی افراد همیشه دوست دارند جوان باشند ، بنابراین دوست ندارند با بالا رفتن عدد سن ، پوشش خودشان را تغییر دهند ، بنابراین آنها همچنان به پوشیدن هودی ادامه میدهند .

خرید عمده ی هودی در مشهد

اگر تمایل به پوشیدن هودی دارید ، ما در ادامه مدل های مختلف هودی برند اندیشه را معرفی خواهیم کرد ، شما میتوانید این مدل ها را از فروشگاه های معتبر پوشاک و عمده فروشی های پوشاک مشهد و شهرستان ها تهیه کنید ، ارسال پوشاک اندیشه بصورت عمده به سراسر کشور می باشد ، بنابراین برای خرید عمده ی هودی یا دیگر پوشاک این تولیدی که شامل ست هودی و شلوار مردانه ، ست کاپشن شلوار مردانه ، ست بلوز شلوار مردانه ، ست تیشرت شلوار زنانه ، تیشرت شلوار مردانه ، تیشرت ساق زنانه ، هودی دخترانه ، سویشرت شلوار زنانه و .. کلیک کنید .

۱- هودی بلند دخترانه مدل رجینا

هودی رجینا یکی از مدل هایی است که شما میتوانید در سنین حتی بالاتر از ۳۵ سال نیز آنرا بپوشید ، در واقع طراحی این مدل ، تناسب آستین ها با سایز و رنگ های آن سبب شده تا این هودی برای همه مناسب باشد .

هودی دخترانه ، هودی در مشهد ،خرید عمده هودی

سن مناسب برای پوشیدن هودی

۲- هودی دخترانه مدل تیارا

هودی دخترانه ، هودی بلند دخترانه ، هودی دخترانه در مشهد

سن مناسب برای پوشیدن هودی

۳- هودی دخترانه

طراحی بینظر ، ترکیب رنگی عالی و کیفیت پارچه ( دورس تو کرک ) سببمیشود تا این هودی خاص و تک باشد .

تولیدی هودی دخترانه، تولیدی هودی در مشهد ، فروش ویژه ی هودی در مشهد

سن مناسب برای پوشیدن هودی

۴- ست هودی شلوار مردانه

ست هودی و شلوار مردانه - هودی شلوار مردانه

سن مناسب برای پوشیدن هودی

مطالب مرتبط :

۱- ویژگی های هودی

۲- سبک پوشیدن رنگ های مختلف هودی زنانه

۳-سبک های خیابانی پوشیدن هودی