,

ست لباس پاییزه مردانه

ست لباس پاییزه مردانه

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه ، بزرگترین تولید کننده ی لباس ست مردانه و زنانه  در مشهد می باشد ، ما در این مطلب مدل های مختلف ست لباس پاییزه مردانه را معرفی میکنیم .

۱- ست بلوز شلوار مردانه پاییزی

بلوز شلوار مردانه پاییزی در طرح ها و مدل های مختلفی تولید میشود ، برای فصل پاییز از پارچه های پنبه – پلی استر استفاده میشود ، این پارچه ی طبیعی و مصنوعی برخی ویژگی های پارچه ی پنبه ای را ارتقا میبخشد .

تولیدی اندیشه برای لباس تابستانی مردانه ، تیشرت شلوار مردانه را از پنبه ی خالص تولید میکند ، اما بهتر است بدانید که پنبه ی خالص بخاطر جذب رطوبت بالا در فصل نسبتا سرد و مرطوب پاییز این رطوبت را در بافت خود حفظ میکند و درنتیجه دیرتر خشک میشود ، و سبب خواهد شد تا فردی که در منطقه ی مرطوب زندگی میکند به هیپوترمی دچار شود .

بنابراین برند برتر پوشاک مشهد برای استفاده از پارچه های طبیعی ، پیشگیری از آلرژی ، گرم بودن لباس های پاییزه و  جلوگیری از هیپوترمی از لباس های پنبه پلی استری استفاده میکند .

بلوز شلوار مردانه پاییزی از ترکیب ۷۵ درصد پنبه و ۲۵ درصد پلی استر ساخته شده است .

بلوز شلوار مردانه مدل نادر

ست لباس پاییزه مردانه

بلوز شلوار مردانه یقه زیپ دار

بلوز شلوار مردانه

۲- ست سویشرت شلوار مردانه و ست کاپشن شلوار مردانه

استفاده از پارچه های دورس ، فتیله ملانژ ، پلی استر و پنبه دورو ضخیم در سویشرت شلوار مردانه و کاپشن شلوار مردانه به چشم میخورد .

این پارچه ها بسیار ضخیم و گرم هستند ، دولایه بودن آن معمولا سبب میشود تا یک لایه هوا بعنوان عایق بین لایه ها ایجاد شود و سبب گرم ماندن لباس میشود .

علاوه بر استفاده بعنوان لباس پاییزه مردانه ، این سویشرت شلوار ها بسیار محبوب برای لباس ورزشی مردانه و گرمکن شلوار ورزشی مردانه می باشد .

ست کاپشن شلوار مردانه

ست لباس پاییزه مردانه – کاپشن شلوار مردانه

سویشرت شلوار ورزشی مردانه

ست سویشرت شلوار مردانه

چرا در فصل پاییزه سویشرت شلوار پاییزی بپوشیم ؟

لباس های پاییزه و زمستانی عموما بسیار حجیم هستند ، برخی افراد این نوع پوشش را در فصل پاییز نمیپسندند ، پاییز فصل زیبایی  است و سرمای آن را میتوان با پوشیدن لباس های نسبتا گرم تحمل کرد .

ست سویشرت شلوار مردانه یک پوشش محبوب و جوانپسند برای فصل پاییز است ، اگر شما تمایلی به پوشیدن ست سویشرت شلوار هماهنگ ندارید میتوانید ، سویشرت خود را به هر شلواری که میپسندید ست کنید .

علاوه بر این سویشرت این مزیت را دارد که هر وقت هوا گرم شد میتوانید آنرا دور گردن یا دور کمر خود گره بزنید و استایلی جذاب و خاص برای خود رقم بزنید .

کاپشن شلوار مردانه

ست لباس پاییزه مردانه

سویشرت شلوار مردانه

سویشرت شلوار مردانه

عمده فروشی لباس پاییزه مردانه در مشهد

برای خرید عمده ی سویشرت شلوار مردانه ، خرید عمده ی بلوز شلوار مردانه ، خرید عمده ی لباس ورزشی مردانه و … در مشهد با تماس بگیرید .

برای خرید عمده ی پوشاک اندیشه میتوانید به نمایندگی های فروش این محصولات در سراسر کشور مراجعه کنید ، در صورتی که آدرس نمایندگی شهر خود را ندارید با ما تماس بگیرید .

ست سویشرت شلوار مردانه پاییزه

سویشرت شلوار مردانه

عمده فروشی پوشاک تنبان در مشهد