لباس اسپرت مردانه مخمل
,

ست لباس مردانه مخمل

ست لباس مردانه مخمل

مخمل کبریتی ، در واقع یک پارچه ی فوق العاده است که از پنبه ای ساخته شده است که خطوط آن به موازات یکدیگر قرار گرفته اند ، این پارچه نرم و در عین حال بسیار با دوام است ، از دیگر ویژگی های مخمل این است که برای نگهداری و مراقبت بسیار آسان است  .ست لباس مردانه مخمل از لباس های محبوب مردانه است که ما درباره ی آن بیشتر صحبت خواهیم کرد .

مخمل از پنبه یا یک ترکیب پنبه ای ساخته شده است ، به همین دلیل  برای لباس زمستانی مردانه ، شلوار، کت و همچنین لباس تابستانی مردانه بسیار محبوب است.

پارچه ی مخمل کبریتی یک پارچه منحصر بفرد است که هرگز از مد نمیرود و برای انواع پوشاک مردانه ، پوشاک زنانه ، اثاثه و لوازم جانبی ، مبلمان و … کاربرد دارد همچنین این پارچه های لوکس و زیبا معمولا بیشتر برای فصل پاییز مناسب هستند. اما می توانید از رنگ های خنثی این پارچه ها در بهار هم استفاده کنید. پارچه های سبک تر مخملی می توانند برای تابستان هم مناسب باشند. البته بهتر است از پوشیدن لباس های مخملی کلفت در تابستان و ماه های گرم واقعا خودداری کنید .

اگر هدف شما ساخت کمد لباس کلاسیک که هرگز از مد هم نمیرود ، یکی از گزینه های عالی لباس های مخمل است که شامل شلوار، کت، جلیقه و … است. یک کت و شلوار مخمل باید بخشی از کمد لباس زمستانی مدرن یک جنتلمن باشد .

تنوع رنگی مخمل

انواع رنگ های متنوع شامل قهوه ای، قهوه ای روشن ، زیتونی ، خاکستری ، مشکی و .. موجود است. با این وجود ، شما همچنین می توانید رنگ های پر جنب و جوش مانند قرمز، خردلی و سبز روشن را بخرید ، توصیه ما اینست که فقط رنگ هایی را خریداری کنید با پوشیدن آن ها راحت هستید و دنبال روند فعلی مد نباشید ، زیرا مد هر سال یک رنگ را معرفی میکند .

این ها رنگ هایی است که برای لباس ست مردانه بکار میرود و در هرفصلی با هر لباسی میتوانید این رنگ ها را استفاده کنید ، تیشرت شلوار مردانه ، سویشرت شلوار مردانه و … را در این رنگ ها خریداری کنید .

کت اسپرت مخمل و پیراهن مردانه

در ابتدا بهتر است درباره ی پیراهن مردانه بگوییم ، متناسب با کتی که میخواهید خریداری کنید باید پیراهن مناسب برگزینید ، رنگ های مختلفی از انواع مدل های پیراهن مردانه وجود دارد ، اگر میخواهید یک کت و شلوار معمولی بپوشید بهتر است برای اینکار یک بلوز معمولی سفید انتخاب کنید .
اگر میخواهید کت اسپرت بپوشید و استایلی اسپرت داشته باشید در زمستان ژاکت بپوشید و در تابستان بلوز مردانه بدون دکمه .
ست لباس مردانه مخملست لباس مردانه مخمل 2

استایل بلوز شلوار مردانه مخملی

مخمل کشی معمولا برای شلوار، لباس، شلوار و جلیقه استفاده می شود ، اگر نمیخواهید کت مردانه بخرید ، و سبک پوشش شما اصلا ب کت و شلوار نمیخورد توصیه میکنیم ، برای پوشیدن استایل مخمل دنبال راه های دیگری باشید ، مثلا لباس ست مردانه خود را اینگونه انتخاب کنید که شامل بلوز مخمل و شلوار مخمل باشد .
میتوانید پیراهن ساده و یکدست مخمل یا پیراهن طرحدار مخملی خریداری کنید .
ست لباس مردانه مخمل 3ست لباس مردانه مخمل 4
مطالب مرتبط :