ست تیشرت شلوار راه راه
,

ست تیشرت شلوار راه راه

ست تیشرت شلوار راه راه

ست تیشرت شلوار راه راه از گذشته‌های دور در پوشاک انسان‌ها رایج بوده است و تیشرت شلوار مردانه راه راه قرن‌ها است که جزو پراستفاده‌ترین لباس‌های طرح‌دار به شمار می‌رود. نمونه‌های این طرح را علاوه بر لباس‌ها در طبیعت، نمادها، غذاها و جاهای دیگر هم می‌توان مشاهده کرد. اما طرح راه راه در پوشاک مردانه امروزه یکی از عناصر کلاسیک به شمار می‌رود که هرگز شاهد از مد روز افتادن آن نخواهید بود، هرچند ممکن است تغییراتی در جزئیات و رنگبندی آن‌ها مشاهده شود و یا لباس‌های راه راهی که می‌پوشیم تغییر کنند. در این مقاله برند برتر پوشاک شرکت اندیشه تولید کننده لباس راحتی مردانه و لباس ورزشی مردانه نکاتی در مورد تیشرت شلوار راه راه ارائه میدهد.

ست تیشرت شلوار راه راه

شلوار تک و لباس نخی

شلوار نخی از جمله شلوار های مد روز و پوشاک تابستانی پر طرفدار است امروزه در مد لباس شلوار تک نخی و راه راه تولید کرده اند که جزو لباس اسپرت نیز هستند میتوانید از این لباس اسپرت در مهمانی ها و به عنوان لباس راحتی استفاده کنید در انتخاب تیشرت مردانه راه راه به افقی و عمودی توجه کنید تیشرت تک های عمودی برای افراد لاغر مناسب است و تیشرت تک افقی برای افرادی که اضافه وزن دارند مناسب تر است زیرا توجه افراد را در وحله ی اول به بالاتنه شما متمرکز میکند.

دامن راه راه

دامن بلند چاکدار یکی از اجزای ضروری کمد لباس خانم‌ها به شمار می‌رود که در موقعیت‌های مختلفی قابل استفاده است. چاک دامن به عنوان یک خط عمودی اثر مناسبی در کشیده‌تر دیده شدن اندام شما خواهد داشت حال اگر از خطوط عمودی در طرح دامن هم استفاده کنید این اثر تقویت می‌شود بنابراین دامن راه راه چاکدار یک انتخاب عالی برای خانم‌هایی است که دوست دارند بلندتر به نظر برسند. مثل اولیویا پالرمو می‌توانید از عناصر عمودی در بلوز خود هم استفاده کنید تا هماهنگی بیشتری ایجاد شود.