هودی زنانه - هودی دخترانه
, , ,

سبک پوشیدن رنگ های مختلف هودی زنانه

سبک پوشیدن رنگ های مختلف هودی زنانه

رنگ هودی مورد علاقه شما چیست ؟ آیا میدانید سبک پوشیدن رنگ های مختلف هودی زنانه چگونه است ؟ من در این پست روش پوشیدن رنگ های مختلف هودی زنانه را توضیح خواهم داد .

 

هودی مشکی  با…

با هودی مشکی و خاکستری ، شلوار جین آبی تیره و چکمه های مشکی تا مچ پا بسیار جذاب به نظر می رسد ، همچنین با هودی مشکی ، شلوار جین مشکی و کفش اسپرت سفید شگفت انگیز به نظر می رسید.

هودی مشکی زنانه

سبک پوشیدن رنگ های مختلف هودی زنانه

هودی قرمز با…

قرمز رنگ عشق و شور است!  اولین رنگی که برای پوشیدن با هودی قرمز در ذهن من ایجاد می شود مشکی است. این رنگ با هودی قرمز خوب بنظر خواهد رسید ، در هر صورت هودی قرمز را با رنگ های تیره یا خنثی بپوشید ، تا شیک و خاص بنظر برسید .

هودی قرمز زنانه

سبک پوشیدن رنگ های مختلف هودی زنانه

هودی خاکستری با …

هودی خاکستری را با شلوار جین آبی ، شلوار سفید ، شلوار خاکستری ، دامن مشکی و سایر لباسهای رنگ خنثی بپوشید .

الان هودی جه رنگی دارید ؟

چه هودی را با شلوار جین آبی بپوشم ؟

با شلوار جین آبی می توانید یک هودی  سفید ، خاکستری ، مشکی یا بژ بپوشید . البته صادقانه بگویم ، با شلوار جین آبی هر مدل و رنگ هودی که بپوشید خوب و ایده آل خواهد بود .

 چه هودی را با شلوار جین مشکی بپوشم ؟

شلوار جین مشکی با رنگ آبی روشن ، خاکستری روشن ، سفید ، مشکی و دیگر رنگ هی روشن  مناسب به نظر می رسد. من می گویم ، شلوار جین مشکی را انتخاب کنید که به سبک کلاسیک ، محافظه کار و کاربردی باشند. توصیه میکنم با شلوار جین مشکی هودی و دیگر لباس های رنگ خنثی را بپوشید ، این سبک بسیار خاص و شیک است .

هودی های رنگی را چگونه و با چه رنگی بپوشیم ؟

پاسخ کوتاه است : مشکی ، خاکستری ، طوسی ،  سبز تیره ، آبی و … مناسب هستند . انتخاب آن بستگی به خودتان دارد زیرا ، همه همه ی رنگ ها را میتوانید با ان بپوشید . به هر حال ، به احتمال زیاد رنگ های تیره بیشتر از رنگ های دیگر مناسب خواهد بود .

با شلوار جین خاکستری هودی چه رنگی بپوشیم ؟

شلوار جین خاکستری با لباس های خنثی و روشن بسیار جذاب است. به عنوان مثال ، یک پیراهن قرمز با شلوار جین خاکستری و هودی سفید یا چکمه های مچ پا مشکی زیبا به نظر می رسد . شلوار جین خاکستری را می توانید با یک کلاه سفید و مشکی بپوشید ، مطمئن شوید که هودی با رنگ کفش مطابقت دارد.

هودی زنانه از کجا بخریم ؟ – خرید عمده ی هودی در مشهد و شهرستان ها

اگر شما هم از علاقه مندان پوشیدن هودی هستید ، توصیه میکنم که حتما به مدل های هودی زنانه برند اندیشه نگاهی بیندازید ، تولیدی پوشاک مشهد اندیشه ، بزرگترین تولیدی پوشاک زنانه ، پوشاک مردانه و پوشاک کودک و نوجوان است .

از دیگر تولیدات زمستانی و پاییزی مردانه و زنانه این برند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. سویشرت شلوار مردانه
  2. کاپشن شلوار مردانه
  3. ست کاپشن شلوار زنانه
  4. ست سویشرت شلوار زنانه
  5. ست سویشرت مردانه و مانتو زنانه
  6. سویشرت زنانه
  7. بلوز اسپرت زنانه
  8. بلوز اسپرت مردانه
  9. شلوار اسپرت مردانه
  10. شلوار اسپرت زنانه و …

فروش عمده ی هودی زنانه