,

زیر سارافونی

زیر سارافونی

زیر سارافونی تولیدی اندیشه

زیر سارافونی تولیدی اندیشه

تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر عمده فروشی تیشرت و شلوار در مشهد و ارائه دهنده ی انواع لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه ،انواع لباس ورزشی ، لباس خواب مردانه ، بلوز شلوار پسرانه ، انواع ست خانوادگی ، ست کت پیژامه ی مردانه و … قدر این مقاله شما همراهان گرامی را با پوشش زیر سارافونی آشنا می نماید .

سارافون به چه پوششی گفته می شود ؟ سارافون لباس اختصاصی بانوان است که بدون توجه به محدوده ی سنی ، همه ی سنین می توانند از آن استفاده نموده و طراحان لباس ، برای هر فصلی از پارچه های مناسب با شرایط آب و هوایی آن فصل این نوع پوشش را تولید می نمایند. اما غالبا در فصول گرم سال مانند تابستان و بهار از سارافون به عنوان لباس راحتی منزل و یا برای مجالس دوستانه استفاده می کنند .

سارافون اندیشه

سارافون اندیشه

به طور کلی سارافون یک لباس بدون آستین است که از گردن تا زانو  را کاملاً پوشانده و در دو نوع کوتاه و بلند در بازار موجود می باشد که غالبا از سارافون های بلند بدون آستین استفاده شده و انواعی از آن که دارای آستین می باشند ، آستین آن بسیار کوتاه طراحی شده ایست تا فرم سارافون به هم نخورد .

زیر سارافونی :

گرچه از سارافون به تنهایی در منزل به عنوان لباس راحتی و در مجالس گاها به عنوان لباس مجلسی استفاده می شود اما اکثرا از انواع بلوزهای تریکو در طرح های کاملا ساده اما رنگبندی متفاوت زیر سارافون می پوشند که به این سبک از لباس در اصطلاح رایج زیر سارافونی گفته می شود .

اما زیر سارافونی فقط به بلوز و یا شومیز محدود نمی شود ، بلکه طراحان و تولید کنندگان لباس ، تونیک هایی ساده دوخته شده از انواع پارچه هایی که قابلیت کشسانی دارند و یا انواع بافت ها را به عنوان زیرسارافونی وارد بازار نموده و با استقبال زیادی مورد رضایت مشتریان قرار گرقته است .

دانستنی ها در مورد زیر سارافونی :

  1. در زیر سارافون ، بلوز و یا تونیکی بپوشید که زیاد تنگ نباشد زیرا تعریق باعث می شود تا در فصول گرم سال پوشیدن زیر سارافونی ضخیم و یا تنگ عاملی برای کنار گذاشتن پوشش های جذاب سافونی شود .
  2. لباس انتخاب شده برای زیر سارافونی نخی ، سبک و خنک باشد .
  3. رنگ زیر سارافونی ، کاملاً موافق یا کاملاً مخالف رنگ سارافون نباشد. سعی کنید از رنگ های مکمل یا رنگ های هماهنگ استفاده کنید .
  4. دختران جوان می توانند از سارافون های اسپورت با زیر سارافونی کاملا ساده ی سفید ، مشکی و … استایلی بسیار جذاب داشته باشند .
  5. از شومیز های نازک و خنک نیز به عنوان زیرسارافونی استفاده شده و پوششی محبوب در بین جوانان می باشد .

جنس زیر سارافونی :

با توجه به این که پوشش سارافون و لباس زیر آن معمولا برای راحتی بیشتر و فرار از گرما انتخاب می شود سعی کنید هنگام خرید هر دو نوع سارافون و زیری سارافون جنس های سبک ، خنک ، ملایم و به طور کلی اجناسی که برای فصول گرم سال مناسب هستند را در اولویت قرار دهید .

نکته ی دوم در انتخاب این نوع لباس : تونیک یا بلوزی که قصد پوشیدنش را دارید برای راحتی بیشتر یا مانند انواع تریکو قابلیت کشسانی داشته باشد و یا از انواع لباس های جلو بازی که با دکمه بسته می شوند خرید نمایید .

مطالب مرتبط :

سارافون زنانه و دخترانه