معرفی پارچه تریکو
,

رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید

رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید

رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید ؟ رنگ های لباس، احساسات زیادی را به وجود می آورند: هر رنگ نه تنها خلق و خو را نشان می دهد، بلکه هنگامی که با رنگ های دیگر ترکیب می شود، احساسات جدیدی خلق می شود. از این رو، لباس های رنگی در هنگام انتخاب لباس ها اهمیت دارند.

بعنوان مثال : رنگ لباس شما برای مصاحبه بسیار با اهمیت است  گزینه های مناسب را انتخاب کنید تا در بهترین رنگ دیده شوید و مزیت بالاتری نسبت به دیگران داشته باشید.

فابر بیرن متخصص رنگها بود و بیش از دوازده کتاب درباره ی  آنها نوشته است. او معتقد بود که رنگ ها تقریبا ۸۵٪ ارتباط غیر کلامی برقرار میکند و بنابراین می تواند یک قضاوت نسبتا دقیق در مورد “مفهوم انتخاب رنگ لباس و آشکارسازی بعد هایی از شخصیت افراد را نمایان کند.

میخواهیم بدانیم رنگ قرمز ، سبز ، رنگ آبی ، رنگ بنفش ، زرد ، مشکی و سفید گویای چه شخصیتی است .

رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید

رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید

هر رنگی درباره ی شخصیت شما چه میگوید ؟

ما در اینجا درباره ی چند رنگ لباس و انواع شخصیتی که می سازند صحبت خواهیم کرد :

۱- رنگ قرمز درباره ی شخصیت افراد چه میگوید

آیا می دانستید که مردم تمایل دارند که قماربازی کنند و بیشتر به رنگ قرمز گرایش دارند ؟ بنابراین جای تعجب نیست که رنگ غالب در محیط های کازینو است.

اگر به رنگ لباس قرمز گرایش دارید ،نشان دهده ی بی نظمی، شور و شوق و انرژی است ، افرادی که لباس های قرمز را دوست دارند نیز تمایل به خشونت،پویایی و بروز سریع احساسات دارند؛ رنگ لباس قرمز نشان دهنده فردی است که مردم را سریع قضاوت میکند و همچنین در ابراز نظرات خود سریع است.

بنابراین برای رفتن به یک مصاحبه شغلی، بهتر است از این رنگ دوری کنید، زیرا می تواند پیام های اشتباهی را برای مصاحبه کننده انتقال دهد.

بلوز انگشتی قرمز

رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید

۲-رنگ نارنجی در ارتباط با شخصیت

اگر شما رنگ نارنجی را دوست دارید احتمالا یک فرد اجتماعی هستید و به راحتی میتوانید دوستانی پیدا کنید ،افرادی طالب این رنگ عموما شاد تر هستند .

ست تیشرت شلوارک مردانه

تیشرت شلوارک زنانه نارنجی

۳- افرادی که رنگ زرد را میپسندند چه شخصیتی دارند

رنگ لباس زرد نشان می دهد فرد دارای ذهنی برتر که قادر به تمرکز بالا است می باشد ، انواع شخصیت هایی که رنگ زرد را ترجیح می دهند ، گوشه گیر می باشند اما این افراد خجالتی نیستند. افرادی با شخصیت  “منطقی و سازگار” دو علامت است که با نوع شخصیتی که رنگ لباس زرد را ترجیح می دهد سازگار است.

بلوز آستین سه ربع زنانه

بلوز زنانه

۴- افرادی که رنگ لباس سبز را دوست دارند چه شخصیتی دارند

این افراد تمایل دارند در محله های خوب زندگی کنند، دوستان زیادی دارند و بسیار اجتماعی هستند ، آنها همچنین محیط زیست را دوست دارند و احساس خوبی نسبت به تعادل دارند. چنین شخصیت هایی دارند تا خوب بخورند و به خوبی زندگی کنند. آنها در موقعیت اجتماعی، شهرت و وضعیت مالی خود بسیار متواضع هستند.

تاپ شلوارک ورزشی مردانه

رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید

۵-شخصیت های وابسته به رنگ آبی

رنگ لباس های آبی نشان دهنده طراوت، صلح و وفاداری است. این نوع شخصیت ها، به ویژه مردان، تمایل به شوخ طبعی دارند ، زنانی که لباس های رنگ آبی را دوست دارند اغلب آرزو می کنند که در محیطی پر رمز و راز جذابیت فوق العاده و مد  را تجربه کنند .

هنگام حضور در یک مصاحبه کاری، رنگ آبی را انتخاب کنید زیرا نشان میدهد که همه چیز در کنترل شما است و شما فردی آرام، حقیقت جو، یا اعتماد به نفس هستید .

خصوصیات رنگهادرست های لباس اندیشه

تیشرت شلوار رنگ آبی

۶- رنگ بنفش گویای چه شخصیتی می باشد ؟

رنگ لباس های بنفش بسیار مورد استفاده قرار میگیرد،آنها علاقه ای عالی به هنر، خلاقیت و تخیل نشان می دهند. چنین افرادی نیز تمایل دارند بینش عمیق داشته باشند. آنها جذاب هستند اما بسیار آرامش طلب می باشند.

۷- شخصیت افرادی که سیاه و سفید می پوشند چیست ؟

سیاه یا رنگ مشکی بهترین رنگ برای برای مصاحبه است زیرا نشان دهنده ی قدرت میباشد  ، رنگ سفید نیز رنگی کناسب برای مصاحبه زنان و مردان است. سفید نشان دهده ی سادگی، دقت و صمیمیت است.

سخن پایانی و معرفی تولیدی پوشاک اندیشه

رنگ لباس شما اولین چیزی است که مردم در مورد شما متوجه می شوند و بخش بزرگی از نوع شخصیت شما را تداعی میکند ، بنابراین در انتخاب رنگ لباس باید دقت کنید تا پیام اشتباهی به مخاطبین خود انتقال ندهید .

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه اندیشه ، بزرگترین تولید کننده لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ورزشی مردانه ، ست لباس خواب مردانه و زنانه ، انواع پوشاک نوجوان و .. می باشد ،پوشاک این مجموعه در رنگ ها و طرح های مختلفی موجود است و میتوانید آن ها را از فروشگاه های پوشاک مشهد و یا عمده فروشی پوشاک مشهد و شهرستان ها خریداری کنید .

مطالب مرتبط با رنگ لباس درباره ی شخصیت شما چه میگوید

رنگها در مورد شخصیتتان در یک قرار کاری چه میگویند

طرز لباس پوشیدن و شخصیت شما