لباس های تابستانی خنک
,

راهنمای پوشیدن لباس کتان در تابستان

راهنمای پوشیدن لباس کتان در تابستان

راهنمای پوشیدن لباس کتان در تابستان

راهنمای پوشیدن لباس کتان در تابستان

کتان جزو بهترین پارچه های تابستانی برای سرد نگه داشتن شما است ، هنگامی که درجه حرارت افزایش می یابد، باید دنبال لباس های تابستانی خنک و سرد باشید ، پیدا کردن لباس مناسب برای مبارزه با گرمای تابستان می تواند یک مبارزه سخت باشد. برای همین، ما راهنمای قطعی پارچه ها و لباس هایی که شما را  در طول تابستان خنک نگه می دارند جمع آوری می کنیم . در این مطلب راهنمای پوشیدن لباس کتان در تابستان را با تمام جوانب مثبت و منفی آن بررسی میکنیم .

انتخاب لباس تابستانی مردانه و زنانه

معمولا انتخاب لباس تابستانی به عنوان ساده ترین چیز در جهان به نظر می رسد، اما زمانی که نوبت به انتخاب آن می رسد، در واقع می تواند کاملا دشوار باشد . زیرا لباس تابستانی علاوه بر جنس و کیفیت پارچه مدل لباس ، شیوه ی پوشیدن آن  و دیگر فاکتور ها در آن نقش اساسی دارند .

لباس تابستانی باید بگونه ای باشد که در آن احساس راحتی داشته باشید ، به کمترین میزان عرق کنید و اعتماد بنفستان در لباس حفظ شود .

بهترین پارچه ها برای لباس تابستانی

در اینجا ، ما انواع پارچه تابستانی را انتخاب کردیم که شما را راحت می کند و در آب و هوای گرم محدود نمی شوید . مهمتر از همه، ما پارچه هایی را انتخاب می کنیم که به راحتی می توان آنرا با هر چیز دیگری پوشید .

لباس تابستانی باید قابلیت تنفس داشته باشد  : پارچه های طبیعی دارای قدرت تنفس مخفی می باشند که وظیفه ی خنک نگه داشتن شما را در طول روز دارد ، همچنین باعث کاهش رطوبت بدن و کاهش ابتلا به عرق سوزی ، کاهش ایجاد لکه های عرق  و باعث نفس کشیدن پوست می شود .

ویژگی های پارچه ی کتانی بعنوان لباس تابستانی

پارچه کتانی پارچه ای باشکوه و با دوام است. اغلب از آن برای تولید شلوار سفید و شلوار های رنگی ، شلوارک کتان مردانه و زنانه ، پیراهن کتان و دیگر لباس های تابستانه استفاده میکنند .

پارچه ی کتان را هم برای شلوار و هم دیگر اغلام لباس ها استفاده میکنند ، این پارچهدارای ویژگی هایی همچون :

  1. حالت کشسانی زیاد : حالت خود را از دست نمیدهد
  2. مقاوم در برابر محلول رقیق و سرد اسیدها
  3. مقاوم در برابر حرارت
  4. ایمن در برابر حشرات
  5. مقاوم در برابر مواد قلیایی می باشد .

پوشیدن لباس کتان در تابستان

در روز های گرم ، با لباس کتانی روز های خوبی را میتوانید پشت سر بگذارید ، زیبایی کتانی این است که هرچند شما آن را می پوشید، زیبایی و شکوه خود را حفظ میکند ، مخصوصا اگر رنگ های سفید ، خاکستری ، طوسی را انتخاب کرده باشید مدت زمان طولانی تری عمر خواهد کرد .

لباس های کتانی را با هر استایلی میتوانید بپوشید ، براحتی با دیگر لباس ها ست میشوند ، برای زنان و مردان انواع لباس ها با این پارچه تولید شده است و شما براحتی میتوانید آنچه را میخواهید بخرید و بپوشید .

در مهمانی های آخر ، اوقات فراقت ، جشن ها و مراسمات مذهبی و … در طول روز های گرم از لباس های طبیعی کتانی استفاده کنید ؛ تا جریان هوا برای پوست شما به طور متناوب حفظ شود و رطوبت بدنتان سریع تر از دیگر پارچه ها خشک شود .

البته این نکته را مدنظر داشته باشد که در روز هایی که درجه حرارت خیلی بالاست ، لباس های کتانی ضخیم میتوانند بشدت داغ شوند .

انواع مدل های شلوارک کتان مردانه شرکت اندیشه

تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه ، بزرگترین تولیدی پوشاک مشهد در زمینه ی تولید لباس راحتی مردانه و زنانه و انواع لباس اسپرت و لباس ورزشی مردانه و زنانه ، در کالکشن آسمان ، بیش از ۱۵ مدل شلوارک مردانه را به بازار عرضه می نماید که این شلوارک ها صد در صد کتان می باشند .

شلوارک مردانه کتان

شلوارک کتان مردانه

شلوارک کتان مردانه

شلوارک کتانی مردانه ، راهنمای پوشیدن لباس کتان در تابستان