مانتو عاشقانه
,

راهنمای عمومی خرید لباس با کیفیت

راهنمای عمومی خرید لباس با کیفیت

امروز در سایت تولیدی پوشاک مشهد اندیشه در مورد چگونگی و راهنمای عمومی خرید لباس با کیفیت  صحبت خواهیم کرد. در دنیای مد ، با وجود برند های مختلف و انواع لباس ها دشوار است که تعیین کنید آیا چیزی خریده اید از کیفیت خوبی برخوردار است یا نه.

اگر می خواهید یک کمد لباس دوست داشتنی بسازید، باید لباس های با کیفیت بالا را در آن جای دهید. برای ساختن این کمد نیازی به خرید های مداوم اما ارزان قیمت نیست ، ما اینجاییم تا بگوییم چگونه یک کمد لباس ترتیب بدهید تا هم از آن راضی باشید و هم پول خود را هدر ندهید .

برای خرید لباس با کیفیت ابتدا کمد لباس را باز کنید ، لباس های درون کمد را بازنگری کنید ، لباس هایی که از کیفیت خوبی برخوردار نیست و دیگر قابل پوشیدن نیست را از کمد خارج کنید و لباس هایی را که نیاز دارید را یادداشت کنید .یک روز وقت بگذارید و به بازار بروید ، توصیه میکنم کیف پول خود را در خانه بگذارید و فقط ویژگی های پوشاک در فروشگاه های مختلف را بررسی کنید ،من فکر می کنم این امر بسیار جالب خواهد بود، زیرا شما واقعا کیفیت لباس ها را خواهید دید و هیچ پولی برای خرید لباس از روی هیجان و شگفتی نخواهید داشت .

راهنمای عمومی خرید لباس با کیفیت

راهنمای عمومی خرید لباس با کیفیت

خرید عمده ست بلوز شلوار مردانه

راهنمای خرید پوشاک

۱- برش لباس چگونه است ؟

در هنگام خرید به برش لباس دقت کنید قبل از اینکه لباسها دوخته شوند، الگوی آن روی کاغذ چاپ میکنند و سپس آن را روی پارچه پیاده میکنند ، الگو باید در جهت الیاف طولی ( راه پارچه ) قرار بگیرید ، پوشاک ارزان قیمت و بی کیفیت به این اصول توجهی ندارند ،لباس هایی که بی راه برش میخورد پس از مدتی از محل درز ها پاره میشود ؛ و گاهی نیز پس از پوشیدن لباس پیچ خوردگی های عجیب در آن بوجود می آید  .
ست لباس زنانه در مشهد

راهنمای عمومی خرید لباس با کیفیت

خرید عمده لباس ست مردانه و زنانه

۲-درزهای یک لباس با کیفیت چگونه است ؟

توجه به درز های دوخته شده نشانگر خوبی از چگونگی دوخت لباس است ، کوک های خیلی نزدیک به هم و یا کوک هایی که فاصله آنها خیلی زیاد است کیفیت خوبی ندارد .

کوک هایی که روی لباس کار شده باید فاصله خوبی داشته باشد تا زیبایی لباس از بین نرود ، همچنین درزهای پارچه را بکشید مخصوصا در لباس های کشی تا مطمئن شوید درز ها از هم باز نمیشود ،در پارچه جین، دوخت ها باید خیلی قوی باشند.

۳-نکات خیاطی لباس با کیفیت چیست ؟

 • لباس های با کیفیت باید با بدن شما مناسب باشد ، سایز لباس را چک کنید و قبل خرید حتما آن را پرو کنید .
 • اگر پیراهن دکمه دارد حتما باید دکمه ها و جا دکمه ها را بررسی کنید تا خوب دوخته شده باشد و راحت باز و بسته شود .
 • سرشانه ها ، قد آستین ، دور کمر و .. همه باید متناسب باشد .
 • زیپ لباس را بررسی کنید ، زیپ باید تمیز دوخته شده باشد و به راحتی باز و بسته شود .

۴- رنگ لباس های با کیفیت چگونه است ؟

رنگ های لباس ارزان در هر شستشو سریع از بین می روند. به طور طبیعی، لباس های تیره رنگ خود را از دست می دهند ، اما این نباید خیلی سریع اتفاق بیفتد.

۵-لباس های چاپی با کیفیت چگونه هستند ؟

این امر مربوط به چاپ است ، به ویژه در تی شرت. در لباس های ارزان، چاپ سریع محو می شود. برای کاهش هزینه ها تولید کنندگان پارچه ها را نازک تر و ارزان تر انتخاب می کنند. پس از خرید لباس های چاپی با پارچه های ارزان تر اجتناب کنید. لباس های با کیفیت دارای چاپ های غنی و یا با دوام تر هستند ، چاپ ژاکارد نمونه خوبی از این است.

۶-بافت الیاف و نوع پارچه

دو دسته پارچه وجود دارد ، الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی در ادامه الیاف طبیعی و مصنوعی را معرفی میکنیم .

۱- الیاف طبیعی

 • پنبه – نرم و قابل تنفس است ،پارچه را جلوی نور نگه دارید تا ببینید بافت آن چقدر محکم است ؟
 • ابریشم
 • کتانی – هرگز نباید احساس ناخوشایندی داشته باشد
 • پشم

۲- الیاف مصنوعی

 • استات – قابل تنفس نیست
 • پلی استر
 • ریون – ابریشم مصنوعی
 • نایلون
 • پشم اکرلیک
 • پلی آمید

لباس های مختلف را بپوشید و  ببینید با کدام لباس ها راحت تر هستید ، معمولا الیاف مصنوعی زیاد راحت نیستند. می توانید برچسب را بخوانید تا درصد فیبر را ببینید. همچنین باید بدانید پنبه ۱۰۰٪ همیشه یک شاخص خوب برای لباس های با کیفیت بالا نیست و گاهی اوقات ترکیبی از طبیعی و مصنوعی بهترین انتخاب است.

۷-قیمت و نام تجاری

قیمت می تواند نشانه ای از کیفیت باشد اما لزوما به این معنی نیست که چیزهای گران قیمت با کیفیت تر هم هستند . این شاخص تنها نیست. گاهی اوقات داشتن یک نام تجاری بر روی چیزی می تواند تفاوت بین لباس های گران قیمت ارزان باشد.

ما ۷ راهنمای عمومی خرید لباس با کیفیت را بیان کردیم ، در پایان تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه و زنانه اندیشه بزرگترین تولید کننده لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ورزشی مردانه – زنانه و … را معرفی میکنیم ، جهت خرید عمده پوشاک با کیفیت در مشهد به فروشگاه های پوشاک مشهد مراجعه کرده و برند اندیشه را درخواست کنید .