شلوار گشاد
, ,

راهنمای انتخاب شلوار گشاد

راهنمای انتخاب شلوار گشاد

شلوار گشاد

راهنمای انتخاب شلوار گشاد

پوشیدن لباس های اسپورت و انواع پوشاکی که متناسب با فرم بدن است زیبایی خاص خود را دارد اما انتخاب لباس گشاد مناسب برای اندام هر فرد ، باید با رعایت نکات و قواعدی همراه باشد تا استایل مناسبی برای افراد ایجاد نماید بر همین اساس ، عمده فروشی پوشاک مشهد ، مطلبی با عنوان راهنمای انتخاب شلوار گشاد ، تهیه و تدوین نموده است امیدوارم مفید واقع شود .

لباس گشاد در صنعت مد و پوشاک ایران

در دهه ی ۸۰ میلادی استفاده از لباس های گشاد در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است  سپس جای خود را به پوشاک تنگ و چسبان داد ولی کم کم با گذر زمان دوباره هویت از دست رفته ی خود را بازیافته و امروزه لباس های اورسایز با قرار گیری در دسته ی البسه ی شیک عصر جدید ، به عرصه ی مد بازگشته است .

راهنمای انتخاب شلوار گشاد زنانه

شلوار گشاد ، علاوه بر زیبایی خاص خود ، در بین بانوان از محبوبیت فراوانی برخوردار است . استفاده از شلوار گشاد ، با توجه به ویژگی ها و آناتومی بدن هر فرد ، برای افراد چاق و یا لاغر انتخاب مناسبی برای فصول گرم سال می باشد . در مطلب تهیه شده با عنوان ، راهنمای انتخاب شلوار گشاد زنانه ، نکات و موارد قابل ملاحظه ای ذکر شده است :

افرادی که قد متوسط رو به پایین دارند :

  1. در انتخاب شلوار دقت نمایند که به قدری گشاد نباشد که اضافی پارچه ی شلوار اندام واقعی شما را پنهان نماید زیرا گشادی بیش از حد شلوار ، افراد لاغر را ریزتر نشان خواهد داد .
  2. افرادی که جثه ی ریزی دارند باید شلوار هایی بپوشند که قسمت باسن آن ( استاندارد ) نسبتا تنگ و خط کمر ساده ای داشته باشد .
  3. استفاده از شلوار و یا به طور کلی لباس های گشاد ، با خطوط راه راه عمودی ، افراد قد کوتاه و ریز را قد بلند تر و یا به اصطلاح کشیده تر نشان می دهد .

افراد چاق :

  1. شلوار گشاد برای افرادی که از قسمت باسن چاق هستند : شلوار گشاد مناسب برای این فرم اندام هم وجود دارد، شلوارهایی که فرم‌های منحنی در خود دارند و کناره‌های ساق پا در آن‌ها چاکدار و باز است بهترین گزینه برای این فرم اندام به شمار می‌رود .
  2. شلوار گشاد برای افرادی که دارای ران چاق هستند : دقت داشته باشید ، پوشیدن شلوارهای گشاد معمولی ممکن است ظاهر بانوانی را که از یسمت ران پاخا چاق هستند چاق تر نشان دهد ، برای این که اندام افراد چاق باریک تر نشان داده شود باید از شلوارهای دوخته شده با پارچه های ضخیم و محکم استفاده شود تا بین قشمت ران و ساق پا ، تعادل برقرار شود .
  3. شلوار گشاد برای افرادی که شکم بزرگی دارند : بسیاری از افراد بر این باورند که افراد چاق نمی توانند لباس گشاد بپوشند زیرا چاق تر دیده می شوند اما اگر به نکات جزئی که در این مقاله ذکر شد دقت داشته باشید می توانید چاقی قسمت هایی از بدن را با انتخاب لباس مناسب متعادل تر جلوه دهید .

افراد قد بلند :

 افراد قد بلند ، در انتخاب شلوار آزادتر هستند زیرا تقریبا همه ی انواع شلوار را به راحتی و با کمترین مشکلات می توانند استفاده کنند ، شوار های گشاد ، برای اندام افراد قد بلند ، استایلی فوق العاده شکیل به وجود می آورد .

معرفی منبع :

 تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر فروش عمده ی لباس در مشهد و ارائه دهنده ی انواع تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، انواع ست خانوادگی ، ست کت پیژامه ی مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، سارافون زنانه ، تاپ شلوارک زنانه و … این مقاله را با هدف افزایش آگاهی افراد تدوین نموده است .