عمده فروشی پوشاک مشهد
,

درمان افسردگی با رنگ لباس

درمان افسردگی با رنگ لباس

افسردگی یک بیمای است که کمک کم در زندگی میخزد و سبب دلمردگی ، کسلی ، بی حالی و … میشود ، یک فرد افسرده امید به زندگی خود را از دست میدهد و علت آن میتواند اختلال در مسائل شغلی ، خانوادگی و مسائل اقتصادی باشد ، برای درمان افسردگی حتما باید به روانشناس مراجعه کنید اما در کنار آن خودتا نیز میتوانید به درمان افسردگی با رنگ لباس ، یا استفاده از برنامه های شاد و مفرح بپردازید .

رنگ لباس چه تاثیری در درمان افسردگی دارد

بی‌حالی، بی‌انگیزه بودن، از دست دادن علاقه برای انجام فعالیت‌ها، نداشتن تمرکز، عدم برنامه‌ریزی برای ادامه زندگی، کاهش انرژی، خستگی و سستی عوامل موثری در کاهش انرژی برای ادامه فعالیت‌های روزمره است ، همچنین کم خونی نیز میتواند دلیلی برای افسردگی و بی حالی باشد .

درمان افسردگی با رنگ لباس

 

  • رنگ سبز بپوشید

رنگ سبز می‌تواند در درون ساختار روان‌شناختی ما تعادلی کامل ایجاد کند. از بین همه‌‌ی رنگ‌ها، این رنگ از همه خوشایندتر است . عقیده بر این است که سبز، حالتی از نگرش ذهنی مثبت ایجاد می‌کند و چون رنگ طبیعی گیاهان است، موجب می‌شود تا احساس ثبات و امنیت کنیم. البته زیاده‌روی در استفاده از  رنگ می‌تواند فراموشی‌ خاطرات تلخ را با مشکل روبه‌رو سازد و درنتیجه، فرد نتواند به زندگی پرتنش خود آرامش دهد.

  • رنگ قرمز بپوشید

اگر رعلت افسردگی و بیحالی شما از کم خونی است ، لباس قرمز بپوشید ، رنگ قرمز رنگ هیجانی و انرژی بخش است

بلوز زنانه انگشتی

  • رنگ سفید بپوشید

در روایتی از رسول‌الله(ص) آمده است که از لباس‌های شما، هیچ کدام بهتر از لباس‌های سفید نیست ، رنگ سفید به انسان آرامش میدهد و حس پاکی ، خلوص ، سادگی ، پاکیزگی و وضوح به انسان میبخشد .

تیشرت و شلوار مردانه

  • لباس نارنجی بپوشید

نارنجی رنگ مثبت گرایی است. این رنگ انگیزه را بالا می برد، به فضاهای مرده و خسته کننده شادی و خوشی می بخشد، و دیدن اش چشم نواز است.

لباس ورزشی مردانه

  • لباس زرد بپوشید

پوشیدن لباس با رنگ خورشید. زرد یعنی شادی. زرد رنگ قدرتمندی است که القاکننده ی اعتماد به نفس، عزت نفس، و باعث ایجاد  هیجان های مثبت است.

تیشرت زنانه

  • لباس آبی بپوشید

لباس آبی بسیار آرامش بخش است ، این رنگ سبب آرامش ، خون سردی و اعتماد میشود .

بلوز اسپرت مردانه

این رنگ ها را نپوشید

  • رنگ خاکستری نپوشید

استفاده از رنگ خاکستری به تنهایی باعث خستگی ، افسردگی ، سردی ، یاس و نا امیدی در افراد می‌شود.  این رنگ فاقد جذابیت است و حالتی از وقار ، اقتدار و رسمی بودن را نشان می‌دهد و تا حدی با ابهت به نظر می‌رسد.اما برای افرادی که از افسردگی رنج میبرند اصلا توصیه نمیشود .

بلوز زنانه یقه اسکی

  • رنگ سیاه نپوشید

اگر دچار افسردگی هستید از پوشیدن لباس های سیاه دوری کنید زیرا رنگ سیاه تسخیر کننده ، ناراحت کننده ، عمیق و سنگین می‌باشد ، رنگ سیاه گاه نشان نیستی ، نا امیدی نسبت به آینده و کناره‌گیری از فعالیت‌های اجتماعی و گوشه‌گیری است.

 

منبع : درمان افسردگی با رنگ لباس

تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت ، تولید کننده ی لباس ست مردانه و زنانه ، ست لباس خانوادگی ، لباس ورزشی مردانه ، لباس راحتی مردانه و … میباشد ، این عمده فروشی پوشاک در مشهد فعالیت مینماید .