نکاتی درباره رنگ تی شرت شلوار آقایان
,

تیشرت مناسب برای افراد قد بلند

تیشرت مناسب برای افراد قد بلند

شرکت اندیشه تیشرت مناسب برای افراد قد بلند را در رنگ ها و طراح مختلف با توجه به سلیقه های افراد تولید کرده است در این مقاله تولید کننده ی بهترین پوشاک ایرانی قصد دارد شما را با بهترین جنس تیشرت پنبه ای که برای تمامی افراد مناسب است در جهت مد لباس اشنا سازد تا تجربه ی بیشتری در انتخاب تیشرت شلوار مردانه ی مناسب برای خودتان داشته باشید و پرسابقه ترین تولید کننده ی پوشاک مشهد را بیشتر بشناسیدو با ست راحتی و ست ورزشی ان اشنا شوید.

تیشرت شلوار ضخیم

پوشیدن لباس‌های ضخیم و لایه لایه بهترین روش برای ایجاد حجم در اندام آقایان قدبلند و لاغر است.اگر از لباس‌هایی استفاده می‌کنید که کمی گشاد هستند بهتر است پارچه آن سفت و ضخیم باشد نه شل و نرم.برای آقایان قدبلند بهترین جایگزین کراوات، پاپیون است به ویژه پاپیون با رنگ روشن و طرح‌هایی با خطوط افقی.

شلوارتک و تیشرت مردان

بهترین نوع شلوار برای آقایان قدبلند شلوار کشی و یا شلوار پیلی‌دار است آقایان قدبلند بهتر است بلوز مردانه ای بپوشند که بلندی آن دقیقا تا میانه باسن باشد تا بدن را عریض‌تر نشان دهد.برای آقایان قدبلند بلوز و شلوار با رنگ روشن انتخاب بسیار بهتری نسبت به تیشرت شلوار مردانه و شلوارهای تیره است و به طور کلی هر نوع خط عمودی در اندام آقایان لاغر و قدبلند اثر منفی و هر نوع خط افقی اثر مثبت دارد.

تیشرت شیک بلندی

تیشرت شیک بلندی انتخاب کنید که بتوانید ان را داخل شلوارتان بدهید و از پوشیدن هرگونه لباس اورسایز در بالاتنه خودداری کنید. بلوز مردانه خود را به اندازه کافی بلند انتخاب کنید تا بتوانید آن را داخل شلوار اسلش قرار دهید و بعدا بیرون آمدن آن از داخل شلوار تک شما را دچار دردسر نکند. طرح پیراهن و تیشرت را طوری انتخاب کنید که در آن از خطوط افقی هم استفاده شده باشد تا عرض بدن شما را بیشتر نشان دهد.

تیشرت مناسب برای افراد قد بلندتیشرت مناسب برای افراد قد بلند