لباس ورزشی مناسب ورزش تنیس
,

تیشرت مردانه با شلوارجین اسپرت

تیشرت مردانه با شلوارجین اسپرت

تیشرت مردانه با شلوارجین اسپرت از جمله لباس مردانه هایی است که طرفداران زیادی دارد و به عنوان مد روز و مد لباس استفاده میشود هر رنگ تیشرت تک مردانه با شلوارتک و شلوار جین مردانه ای ست میشود و برای هر رنگ تیشرت شلوار مخصوصی با رنگ مناسب خود ست میشود شرکت اندیشه برند برتر پوشاک مشهد ست تیشرت شلوار مردانه هایی در رنگ ها و طرح های مختلف برای تمامی سلیقه ها تولید کرده است از بهترین پوشاک ایرانی و پوشاک ارگانیک میتوان به لباس راحتی مردانه و لباس ورزشی مردانه اشاره کرد.

شلوار جین سرمه ای

رایجترین رنگ جین در میان خانم ھا و آقایان است که از ھر کسی، با ھر سنی و یا با ھر سلیقه ای انتظار می رود که یکی از آنھا را در کمد لباس ھای خود داشته باشد. جین سرمه ای یک مورد استثنایی به شمار می آید که پوشیدن آن ھیچ محدودیت سنی ندارد.به نظر تیشرت ھای آبی و سرمه ای را مخصوص پوشیدن همین شلوارھا تولید میکنند! ترکیبی که ظاھری مثبت و آرام به شما میدھد. اگر شخصیت شادی دارید و یا به رنگ ھای تند و تیشرت ھای تک رنگ علاقه دارید میتوانید به راحتی آنھا را با جین سرمه ای ھماھنگ کنید.

تیشرت آستین کوتاه سفید

برای تیشرت های استین کوتاه مردانه بهترین ست با شلوار جین های روشن است شلوار جین تیره و بقیه ی شلوار کشی ها برای این ست مردانه انتخاب خوبی نیست ولی بهترین ست یک شلوار جین فیت و تنگ با یک تیشرت سفید مردانه است البته اگر شما دارای اضافه وزن هستید و یا خیلی لاغر هستید شلوار لی تنگ برای شما انتخاب مناسبی نیست همچنین در انتخاب تیشرت اگر میخواهید تیشرت شیک و مناسب خودتان داشته باشید باید دقت کنسد که سایز خودتان باشد و به رنگ پوستتان بیاید.

تیشرت مردانه با شلوارجین اسپرتتیشرت مردانه با شلوارجین اسپرت