تی شرت شلوار مردانه
,

تیشرت شلوار مردانه ۲۰۱۹

تیشرت شلوار مردانه ۲۰۱۹

تولید پوشاک اندیشه بزرگترین تولید کننده ی پوشاک ایرانی می باشد ، این مجموعه در تولید لباس ست مردانه مانند : ست تیشرت شلوار مردانه ، ست بلوز شلوار مردانه ، ست سویشرت شلوار مردانه ، ست کاپشن شلوار مردانه و انواع پوشاک ست زنانه فعالیت دارد . ما در این پست مدل های تیشرت شلوار مردانه ۲۰۱۹ را معرفی  میکنیم .

تی شرت و شلوار پنبه

تیشرت شلوار مردانه ۲۰۱۹

ویژگی های تیشرت شلوار مردانه

تیشرت شلوار های مردانه برند اندیشه دارای ویژگی هایی است که به برخی از آنها اشاره میکنیم :

۱- تیشرت و شلوار مردانه برند اندیشه بسیار سبک و راحت هستند

الیاف پنبه ای بلندتر می توانند به پارچه های نرم و زیبایی ببخشند ، در تولید تیشرت شلوار مردانه برند اندیشه از الیاف پنبه ای بلند استفاده شده است ، که سبب شده تا لباس های تلید شده از این الیاف بسیار راحت و سبک باشند و به یک گزینه ی ایده آل برای تولید لباس تابستانی مردانه و لباس ورزشی مردانه تبدیل شود .

تی شرت شلوار مردانه مدل بغداد

تیشرت شلوار مردانه

۲- عرق را جذب میکند و بدنتان خشک می ماند

پارچه های پنبه ای در صورتی که خشک باشند قدرند تا ۲۷ درصد وزن خود آب جذب کنند ، این ویژگی باعث میشود ، هنگامی که شما یک تیشرت شلوار مردانه به تن کرده اید ، در صورت تعریق ، رطوبت به راحتی جذب پارچه شود و شما رطوبت را احساس نکنید .

تیشرت شلوار مردانه

تیشرت شلوار مردانه

۳- تیشرت شلوار مردانه ی پنبه ای شما را خنک نگه میدارد

خنک بودن نیز از ویژگی های پارچه های پنبه ای است ، از آنجا که پنبه دارای ویژگی تنفس است ، هنگامی که بدنتان عرق میکند ، این رطوبت به خارج از پارچه هدایت میشود و در آنجا تبخیر میشود و سبب میشود بدنتان خنک شود .

لباس ورزشی مردانه

تیشرت شلوار مردانه

۴-تیشرت شلوار مردانه دوستدار محیط زیست

الیاف بکار برده شده در تولید لباس تابستانی مردانه برند اندیشه ، الیاف طبیعی صددرصد پنبه می باشد ، هرچند گامی با حدود ۱ تا ۱۰ درصد الیاف دیگر مانند پلی استر ، لاکرا ، ترویرا  ، اسپندکس و .. ترکیب میشود تا برخی از ویژگی های منفی پنبه را ارتقا بخشد ، اما تلاش میشود تا لباس های طبیعی باکیفیت تولید شود ، برند پوشاک ایرانی اندیشه همواره حامی محیط زیست بوده و در راستای حمایت از سلامت افراد و محیط زیست تلاش میکند و از الیاف طبیعی و ارگانیک استفاده میکند .

تیشرت شلوار راحتی مردانه

تیشرت شلوار مردانه

۵- تیشرت شلوار مردانه اندیشه آلرژی زا نیست

این لباس ست مردانه برای افرادی که از حساسیت پوستی رنج میبرند ، گزینه ای مناسب و ایده آل است ، همانطور که میدانید الیاف مصنوعی و نیمه مصنوعی ، از ترکیبات شیمایی تولید میشوند و بشدت آلرژی زا هستند ، اما پنبه از آن دسته از محصولاتی است ، که اگر در فرایند کشت ، از کود های شیمایی استفاده نشود ، هیچگونه آلرژی نخواهد داشت .

ست تیشرت شلوار تابستانی مردانه

تیشرت شلوار مردانه

۶- تیشرت شلوار مردانه بعنوان لباس ورزشی مردانه

لباس های ورزشی پنبه ای ، از آن دسته لباس هایی هستند که بسیار محبوب می باشند ، تولید پوشاک اندیشه تیشرت شلوار مردانه را به گونه ای طراحی نموده که بعنوان لباس ورزشی مردانه ، باشگاهی و فضای باز یک گزینه ی ایده آل است .

و از آنجایی که پنبه رشد میکروبی ضعیفی دارد ، پس از ورزش لباس های شما بوی نامطبوع و ناخوشایندی نخواهد داشت ، علاوه بر این بسیار راحت هستند و انجام حرکات ورزشی را آسان میکند (انعطاف پذیر ).

انواع لباس های مردانه مناسب فصل تابستان

تیشرت شلوار مردانه

۷- تیشرت شلوار مردانه بعنوان لباس راحتی مردانه

نه تنها در انجام فعالیت های ورزشی بلکه بعنوان لباس راحتی مردانه نیز بسیار پرکاربرد است ، تیشرت شلوار پنبه ای مردانه ، به سبب ویژگی های منحصر بفرد ، طراحی مناسب ، کیفیت عالی دوخت ، کیفیت بالای پارچه و … یک گزینه ی مناسب برای لباس راحتی منزل است ، مردانی که علاقه مند به پوشیدن ست لباس راحتی مردانه هستند میتوانند آنرا از  فروشگاه های اندیشه خریداری کنید .

تیشرت شلوار مردانه پنبه ای

تیشرت شلوار مردانه

سخن پایانی

مدل های تیشرت شلوار مردانه ۲۰۱۹ بسیار شیک ، راحت ، سبک ، باکیفیت و .. هستند ؛ این لباس ست مردانه دارای ویژگی های فوق هستند ، برای خرید عمده ی تیشرت شلوار مردانه پوشاک اندیشه کلیک کنید .

مطالب مرتبط با مدلهای تیشرت شلوار مردانه پنبه ای

تفاوت لباس ورزشی پنبه ای و پلی استری

رقابت لباس ورزشی پنبه ای و مصنوعی

لباس های پنبه ای بخرید

ویژگی های پارچه ی پنبه ی باکیفیت