لباس مردانه برای درشت اندام ها
,

تیشرت تک مردانه مد روز

تیشرت تک مردانه مد روز

تیشرت تک مردانه مد روز دارای ویژگی هایی است که ان را نسبت به بقیه ی تیشرت شلوار های مردانه متمایز میکند انتخاب لباس مردانه بر خلاف لباس زنانه دارای ویژگی هایی است که افراد باید به ان دقت کنند در مقاله های قبلی شرکت اندیشه برند برتر پوشاک نکاتی را در مورد انتخاب صحیح تیشرت شلوار مردانه مطرح کرده است در این مقاله سعی داریم تیشرت شیک هایی را معرفی کنیم که جزو مد لباس هستند به صورت فروش عمده پوشاک در بین افراد با سلیقه و شیک پوش قرار میگیرند.

لباس کتان

تیشرت تک های کتان یا ترکیبی از کتان و تیشرت پنبه باعث میشه که هم جذاب و هم خنک باشین . این تیشرت مردانه ها هم کم وزن هستن و هم الیاف آن باعث میشه که هوا بخوبی جریان داشته باشه و خیلی زود خشک میشن و مناسب آقایونی میباشد که در روز های گرم خیلی عرق میکنن . نکته ی مهم اینجا پیدا کردن یک تیشرت با کیفیت میباشد .و جدیدترین طرح تیشرت مردانه میباشد.

تیشرت های بلند

تیشرت های بلند در صنعت مد لباس و مد روز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است این تیشرت تک ها را میتوان با شلوار جین و شلوار تک ست کرد و جزو بهترین تیشرت شلوار است مردانه خواهد شد.

تیشرت استین کوتاه

تیشرت های استین کوتاه دکمه دار از جمله تیشرت تابستانی است که انتخاب ان برای تابستان عالی است این تیشرت ها معمولا در طرح های ساده است و با توجه به همین طرح ساده توانسته طرفدار های زیادی جذب خود کند همچنین بهترین رنگ این تیشرت برای تابستان رنگ های روشن مثل کرمی لیمویی و … است در تابستان پوشیدن لباس های روشن باعث میشود نور افتاب جذب نشود و منعکس شود در نتیجه باعث میشود گرمای کمتری به سطح بدن شما برسد.

تیشرت تک مردانه مد روزتیشرت تک مردانه مد روز