, ,

تولیدی پوشاک

تولیدی پوشاک

هدف ما از این پست مراحل راه اندزی یک تولیدی پوشاک و کسب و کار جدید می باشد میخواهیم با این سوال شروع کنیم که چگونه یک تولیدی لباس راه اندازی کنیم ؟

مجموعه اندیشه در نظر دارد تا با ارائه پستی مفید و پرکاربرد مراحل راه اندازی یک تولید پوشاک را بیان کند ، در انتهای این مطلب درباره ی تولیدات اندیشه و نحوه ی خرید از این تولیدی صحبت میکنیم .

تولیدی پوشاک

تولیدی پوشاک

مراحل کلی برای تولیدی لباس

میدانیم که برای شروع هرکاری باید هدف خود را مشخص کنیم .حال چرا راه اندازی تولید پوشاک؟ نکته اساسی اینجاست که در کار تولید پوشاک برای رسیدن به  موفقیت نباید اولین  ملاک کسب  درآمد باشد. اگر چنین باشد ، شاید نتوانید انچنان که شایسته است به موفقیت و پیشرفت دست یابید. تولید پوشاک هم مانند تمام کارهای دیگر دارای پستی و بلندی است و لازمه ی آن صبر و بردباری می باشد و از همه مهمتر به علاقه و حوصله نیاز دارد.

موارد مقدماتی برای تولید ی لباس:

 • تهیه مکان، دستگاه و لوازم مناسب
 • اخذ جواز کسب از اتحادیه
 • جذب نیرو
 • الگو، برش و نمونه گیری
 • تهیه مواد اولیه
 • بازاریابی

نکات مهم در رابطه با تولید لباس:

 1. کسب اطلاعات کافی درمورد پارچه
 2. راه های فروش یا سفارش محصولات خود را پیدا کنید.
 3. ارتباط با افرادی که در این زمینه فعالیت دارند
 4. به حساب و کتاب و مشکلات جزئی ازهمان ابتدا بها بدهید
 5. وظایف کارکنان معلوم باشد و در کار انها تداخل بوجود نیاید.

انواع تولید های پوشاک :

۱– تولید سفارشی (مزدی دوزی) است که بازاریابی آن معمولا قبل از جذب نیرو است و کلید موفقیت آن در گسترش ارتباطات می باشد

۲- برخی از تولیدی ها تولید و فروش مستقل دارند که نیاز به سرمایه گذاری، شناخت بازار و ارتباط با عمده فروشان دارد .

اخذ مجوز  : اهمیت بالایی دارد. دریافت مجوز برای جلوگیری ازمشکلات احتمالی اهمیت ویژه ای دارد

مجوز های لازم

برای این امر می توانید به اتحادیه های مربوطه ی شهر خود مراجعه و با ارائه ی مدارک خود، جواز کسب دریافت نمایید. جواز کسب در اصل  اجازه نامه ای است که طبق مقررات قانون نظام صنفی از طرف اتحادیه صنوف تولیدی و خدمات فنی، به فرد صنفی برای اداره کردن محل کسب شخصی داده می شود. در شرکت هایی که به ثبت رسیده اند پروانه به نام شرکت صادر می گردد.

راه اندازی تولیدی پوشاک کوچک

برای یک تولیدی پوشاک که نیازبه دستگاه های پیشرفته وجود ندارد مراحل زیر الزامی میباشد.

مکان مناسب

اولین کار این است که مکانی مناسب برای راه اندازی تولیدی پوشاک خود داشته باشید ، خوشبختانه اینگونه تولیدی لباس به مکان بسیار وسیعی نیاز ندارد و فقط به اندازه ای که در آن ۴ چرخ خیاطی، یک میز برش و جایی برای دپو و وسط کاری قرار گیرد کافیست.

موارد و لوازم مورد نیاز کارگاه کوچک

برای یک تولیدی کوچک شما به ۳ الی ۴ چرخ خیاطی احتیاج دارید، که این نوع چرخ ها هستند: میز برش، راسته دوز، میان دوز، زیگزال. برای تکمیل فرایند تولید کارگاه های خیاطی کوچک، اماکن خدمات تولید عدیده ای وجود دارد که می توانند عملیاتی همچون دکمه مادگی، گلدوزی، بخار، بسته بندی و … را انجام دهند.

معرفی تولیدی پوشاک اندیشه

رنگبندی تیشرت شلوارک مردانه

لباس ست مردانه

اندیشه یکی از تولیدی های پوشاکی است که فعالیت خود را در شهر مشهد اغاز کرده و با عملکرد عالی وغیر قابل وصف روز به روز در صنعت تولید پوشاک پیشرفت بیشتری داشته است.

 تولیدات این تولیدی به سه دسته ی اصلی لباس مردانه ، زنانه و لباس نوجوان تقسیم میشود. و هر کدام به چند زیر دسته تقسیم میشوند .

بطور کلی تولیدی پوشاک اندیشه فعالیت اصلی و تمرکز خود را بر تولید لباس های اسپرت و راحتی زنانه و مردانه معطوف کرده است و در همین راستا با بهره گیری از طراحان با تجربه و تیم دوخت فعال و کوشا توانسته بیش از صدها مدل و طرح زیبا و جالب که شامل لباس ست مردانه و لباس ست زنانه – انواع شلوار ها -انواع تیشرت ها و بلوز -و لباس های متناسب فصل تولید کند.

با جرات میتوان گفت چیزی که باعث پیشرفت و دوام این تولیدی شده “کیفیت” است. زیرا کار با انتخاب بهترین و مرغوب ترین پارچه ها اغاز میشود و معمولا سایز بندی ها بگونه ای است که افراد قد کوتاه یا خیلی درشت هیچ دغدغه ای برای پیدا کردن لباس فیت تنشان ندارند و براحتی میتوانند لباسی زیبا و مناسب برای خود انتخاب کنند.

عمده فروشی های پوشاک و مراکز پخش

این گروه تولیدی تقریبا در تمام  استانها نمایندگی فروش دارد و خریداران پوشاک به راحتی میتوانند با مراجعه به نمایندگی ها محصولات مورد نیاز فروشگاهشان را خریداری کنند.

این تولیدی و عمده فروشی پوشاک یکی از تولیدی های پوشاکی است که در تولید لباس های کاملا ایرانی فعالیت میکند و بعنوان برند برتر پوشاک راحتی و اسپرت همیشه بهترین و با کیفیت ترین برند ایرانی خواهند ماند.

اعطای نمایندگی فروش

درصورت درخواست اعطای نمایندگی با ما تماس بگیرید.