تولیدی شلوار اسلش
,

تولیدی شلوار اسلش

تولیدی شلوار اسلش

تولیدی شلوار اسلش

تولیدی شلوار اسلش

شلوار اسلش از آپشن های جدید شلوار است که در چند سال اخیر به عضوی مهم ، ضروری  و در عین حال راحت ، در کمد لباس بسیاری از آقایان تبدیل شده و در صنعت مد و فشن حرف اول را می زند. کاربرد این شلوار راحت، دیگر تنها محدود به تمرینات ورزشی نیست و در همه ی موقعیت ها می توان از این لباس راحت استفاده نمود.

ویژگی های شلوار اسلش

در ابتدا ، شلوار اسلش را یک شلوار ورزشی می دانستند ، اما به مرور زمان جایگاه خود را به عنوان لباس نیمه رسمی یافته است. از ویژگی های شلوار اسلش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  1. این شلوار ، از پارچه های سبک و کم وزن تولید می شود.
  2. به دلیل مدل طراحی آن ، بسیار راحت است.
  3. ظاهری اسپورت دارد و می توان از آن به عنوان لباس بیرون نیز استفاده نمود.
  4. از قسمت ران تا ساق پا تنگ تر می شود. و  این تنگ شدن گاهی به کمک کش های پهن صورت می گیرد و گاهی این خود پارچه است که تنگ می شود.
  5. در قسمت کمر و دمپای شلوار کش دوخته می شود.
  6. معمولا بندی در قسمت کمر این شلوار برای تنظیم آن قرار می گیرد.

تولیدی شلوار اسلش در مشهد

عمده فروشی پوشاک اندیشه در مشهد ، نیز با چندین دهه فعالیت موفق در زمینه ی تولید انواع لباس اسپورت و راحتی مردانه و زنانه ، شلوار کتان مردانه و زنانه ، بلوز شلوار پنبه ای بچگانه و نوجوان … طرح هایی زیبا و جذاب از انواع شلوار اسلش را به دو صورت جزئی و عمده به فروش می رساند.

چگونه شلوار اسلش را ست کنیم؟

از دلایل محبوبیت شلوار اسلش می توان به وجود ترندهای ورزشی متفاوت اشاره نمود این ترندهای جذاب، شلوار اسلش را از عنوان شلوار ورزشی خارج کرده و به عنوان لباس بیرون نیز مورد استفاده قرار گرفت زیرا با بیشتر لباس ها به راحتی ست می شوند.

امروزه شلوار اسلش را می توان به روش های مختلفی ست کرد. با اینکه در دسته بندی انواع شلوار، اسلش کاملا یک شلوار غیر رسمی است، اما می توان آن را طوری ست کرد که در مراسم و موقعیت های رسمی تر هم قابل پوشیدن باشد.

هنوز هم این مدل لباس را یک شلوار ورزشی می دانند اما ایده ها و طرح های جذاب آن باعث شده است تا آن را با سایر لباس های غیررسمی مثل تیشرت مردانه یا سویشرت نیز استفاده نمود.

دنیای مد پیشرفت های روز افزونی داشته و از وقتی شلوار های اسلش وارد بازار شده اند تحول عظیمی در انتخاب شلوار مردانه رخ داده است. شلوارهایی راحت و سبک و در عین حال قابل پوشیدن در اکثر موقعیت ها( البته نه موقعیت های رسمی) بهترین گزینه برای ست کردن با آن ها کتانی ها هستند.

انتخاب های شما در تیپ رسمی بسیار محدود هستند و هر کفشی قابلیت ست شدن با شلوار اسلش را ندارد. بوت های چوکا که به اندازه کتانی ها زیبایی اسپرت بودن دارند می توانند انتخاب مناسبی باشند و جنس های چرم و جیر هم همراه با شلوار اسلش استایل جالبی به وجود می آورند.

مطالب مرتبط:

فروش عمده ی شلوار اسلش مردانه