استایل زنانه
,

تفاوت مد و سبک

تفاوت مد و سبک

داشتن استایل و ظاهری ایده آل نیازمند تمرین و گذاشتن وقت می باشد اکثرا بر این عقیده اند که برخورداری از سبک و استایل شخصی مناسب ، جایگاه بالاتری از مد و فشن دارد . برای بیان ، تفاوت مد و سبک ، تعاریفی از این دو واژه ارائه خواهد شد با ما همراه باشید .

مد و سبک

تفاوت مد و سبک

تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر فروش عمده ی لباس در مشهد و ارائه دهنده ی انواع تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، انواع ست خانوادگی ، ست کت پیژامه ی مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، سارافون زنانه ، تاپ شلوارک زنانه و … در این مطلب تفاوت مد و سبک را بیان می کند .

سرعت پیشرفت مد

پیشرفت مد اکنون بسیار سریع است در واقع در حال سکون نگه داشتن و حفظ آن ، اتفاقی غیر ممکن به نظر می رسد با توجه به سرعت پیشرفت مد و روند سریع و رو به رشد آن می توان برای تقویت شخصیت خود ، علاوه بر حفظ شئونات و عقاید خود شیک و خوش پوش بود .

باید در نظر داشت که ارتباط بین لباس و احساس بدن ، چیزی فراتر از تصورمان می باشد پس باید این موضوع را جدی گرفته و در انتخاب لباس شیک و زیبایی که علاوه بر افزایش اعتماد به نفس ، آسایش و راحتی را برایمان به ارمغان بیاورد تلاش نماییم .

تفاوت واقعی بین مد و سبک چیست؟

 با مطالعه ی مطالب و تعاریفی که ارائه خواهد شد ، تفاوت مد و سبک قابل درک خواهد بود .

استایل یا سبک چیست؟

  1. استایل یعنی خلق سبکی منحصر به فرد با استفاده از لباس ها و هویت خالص و حقیقی که دارید .
  2.  در واقع استایل همان حضور داشتن و ایجاد آثاری با پیروی از قوانین و الگو هایی بهتر برای داشتن ظاهری زیبا است که شما را فوق العاده نشان می دهد .

مد یا فشن چیست؟

  1. فشن بیشتر به نوعی نمایش و رویایی فانتزی و یا رمانتیک اطلاق می شود و طرفداران زیادی دارد .
  2. سبک ، خلق اثری منحصر به فرد و جدید است اما مد تقلید و پیروی از دیگران می باشد .
  3. آنچه مد شده است برای ایجاد هیجان و فرار از یکنواختی فراگیر می شود و جالب و سرگرم کننده است .
  4. برخی مدل های رایج شده در عرصه ی مد و فشن ، خارج از دنیای حقیقی می باشد اما سبک اینگونه نیست .

نکته :

مد و فشن برای افرادی که اعتماد به نفس دارند انتخاب خوبی است اما کسانی که اعتماد به نفس پایینی دارند باید مد را فراموش کنند زیرا پیروی و تقلید از ظواهر با آخرین گرایشات و مد های روز باید با شخصیت فرد سازگاری داشته باشد.

یک شخص شیک پوش برای هر مناسبت محاسبه ای دقیق از میزان ریسک یعنی ( مد و گرایشات روز ) در برابر میزان دقیقی از اطمینان یعنی ( رنگ مورد علاقه شخص ، شکل و آناتومی بدن و … ) را انجام می دهد .

مطالب مرتبط :

مد در لباس ورزشی

معنی اصطلاحات استایل،فشن،مدوترند

با تولیدی پوشاک اندیشه کارشناس مد شوید