آموزش شستن کاپشن و شلوار مردانه
,

تفاوت بین هودی و سویشرت شلوار مردانه

تفاوت بین هودی و سویشرت شلوار مردانه

تفاوت بین هودی و سویشرت شلوار مردانه : سویشرت شلوار مردانه و هودی لباس های معاصر هستند که توسط بسیاری از مردم در تمام گروه های سنی قابل پوشیدن هستند ، امروزه ، این لباس ها بعنوان لباس های همه کاره و سودمند مورد توجه قرار گرفته اند و میتواند تقریبا برای همه محیط ها مناسب باشد .

سویشرت شلوار چیست ؟

سویشرت شلوار بعنوان یک لباس ورزشی تولید شده است گرچه این روزها در تمام محیط ها بکار میرود ، اما ورزشکاران اغلب این لباس را به این دلیل که عرق را جذب می کند و در طول تمرین آزادی حرکات بدن را فراهم می کند بسیار میپسندند .

تفاوت بین هودی و سویشرت شلوار مردانه

البته علاوه بر تحرک و جذب عرق، لباس های ورزشی انتخاب خوبی برای هوای سرد است. سویشرت مانند لباس های دیگر، راه خود را در بازار تجارت باز کرد و نه تنها توسط ورزشکاران بلکه توسط مردم مورد استفاده قرار گرفته است.

هودی چیست ؟

هودی یک لباس نسبتا بلند و آستین بلند است ، این لباس قسمت فوقانی بدن را میپوشاند . این می تواند به عنوان یک لباس مستقل بکار رود و همراه با یک پیراهن و یا تی شرت پوشیده میشود. این لباس به عنوان یک پیراهن، یا جلیقه ای دکمه دار یا زیپ دار برای بستن آن ندارد. لباس های گرم معمولا از مواد زیر ساخته شده است: پشم، پنبه، جریس، مواد مصنوعی یا ترکیبی از آنها.

هودی مردانه

کلمه هودی فرم کوتاهی از “sweatshirt hooded” است. این لباس شامل بسیاری از ویژگی های سویشرت است با چند تفاوت ناچیز. کاپشن و سویشرت بدون دکمه و زیپ است  ، کمی بزرگ تر و سنگین تر .هودی و سویشرت هر دو برای لباس ورزشی و لباس های گاه به گاه استفاده می شوند و از مواد مشابه ساخته شده است. آنها علاوه بر حفظ گرما ، نرم و راحت هستند.هر دو هودی و سویشرت معمولا ساده و یا گاهی اوقات همراه با برند خاص و یا تفاوت در طراحی میباشند

سخن آخر

یک هودی یک لباس است که با سویشرت متفاوت است . ، هر دو لباس می تواند دارای جیب باشند اما سویشرت می تواند یک پیراهن مانند لباس ورزشی باشد، که می توان آن را با دکمه ها، زیپ ها و غیره باز و بسته کرد. طراحی هودی از لباس راهبان و کشیش های قرون وسطی مشتق شده است.

منبع

تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک مردانه و زنانه است که در تولید لباس ورزشی مردانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه و …. فعالیت دارد و این مطلب تفاوت بین هودی و سویشرت شلوار مردانه را بیان نموده است .