بلوز شلوار ست دخترانه مدل مانا
,

تاثیر الیاف مصنوعی در لباس کودک

تاثیر الیاف مصنوعی در لباس کودک

بسیاری از کودکان از سوزش های پوستی ،ترک خوردن پوست ،خارش،و… رنج میبرندکه عامل ان تاثیر الیاف مصنوعی در لباس کودک است که باعث ناراحتی کودکان میشود

لباس های از جنس پلی استر که حاوی آنتیمون است کاملا سرطان زاست و برای قلب ،ریه ،کبد و پوست کودکان ، مخصوصا کودکانی که از حساسیت پوستی رنج میبرند ، کاملا مضر است .

تاثیر الیاف مصنوعی در لباس کودک

تاثیر الیاف مصنوعی در لباس کودک

دلایل گرمای الیاف مصنوعی

به گزارش گروه علم فناوری و نقل از یاهو نیوز مواد مصنوعی مثل نایلون ، پلی استر ، اکرلیک ،مواد پلاستیکی و رنگهای سفیدکننده بسیار قوی حاوی مواد سنگین و سمی هستند مانند کادیوم و کروم که باعث گرمای الیاف مصنوعی و لباس های کودکان میشوند.

خطرات بسیار جدی در الیاف مصنوعی

موادی مانند تفلون امروزه در بسیاری از پارچه های ساخته شده از الیاف مصنوعی استفاده میشود تا مقاومت انها در برابر لکه ،چین و چروک افزایش پیدا کند ، بسیاری از والدین گمان میکنند پارچه با این ویژگی بهترین گزینه برای لباس کودک و نوزاد است ، تا مدت بیشتری تمیز بماند و به راحتی شسته شود .

،این مواد خطرات بسیار جدی و آسیب های جبران ناپذیری به پوست وارد میکنند ، که در کودکان و افراد با پوست حساس این خطرات بیشتر است ، که باعث سرطان های پوستی میشود.الیاف مصنوعی نه تنها برای انسان مضر و بی فایده است بلکه باعث نابودی محیط زیست میشود و ممکن است این الیاف مصنوعی باعث مسمومیت اب ها و اختلال در زنجیره های غذایی شوند.

ست لباس نوزاد

تاثیر الیاف مصنوعی در لباس کودک

شستشوی الیاف مصنوعی

شستشیوی الیاف مصنوعی مثل ابریشم ،پنبه و نخ ساده نیست و هرکدام روش خاص را دارد اما بیشتر مواد الیاف مصنوعی شستشو انها مشابه هم است و این یک مزیت برای الیاف مصنوعی است .

در بسیاری از ماشین های لباس شویی امروزی این قابلیت چرخه شستشوی مواد پلاستیکی را دارند.

چرا از پارچه های مصنوعی برای لباس کودک و نوزاد استفاده نکنیم ؟

بیایید آنچه را که در ابتدای پست گفتیم جمع بندی کنیم ، کودکان ما پوست لطیف و حساسی دارند آنها در برابر مواد شیمایی قوی که در لباس ها استفاده شده ضعیف هستند ، لباس های مصنوعی را کنار بگذارید و سلامتی کودک را در اولویت قرار بدهیم .

بهتر است سراغ پارچه های طبیعی و غیرآلرژیک برویم ، اصولا از پارچه های بامبو و پنبه برای لباس کودک استفاده میشود زیرا هم بادوام  ، غیر آلرژیک ، جاذب رطوبت ، بسیار نرم و سبک و … هستند ، کودک شما در این لباس ها احساس آرامش و امنیت میکند .

پس پارچه های طبیعی برای لباس کودک بسیار مناسب تر و بهتر هستند .

معرفی منبع

تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه ،بزرگترین تولید کننده تیشرت شلوار مردانه ، را بلوز شلوار مردانه ، لباس تابستانی مردانه ، لباس پنبه ای ، تیشرت شلوار دخترانه ، لباس بچه گانه ، ست لباس کودک می باشد ، که این مطلب را برای افزایش آگاهی والدین در جهت حفظ سلامت روح و جسم کودک تهیه کرده است ، ما استفاده از پارچه های  نخی ، پنبه ،ابریشم ، بامبو  و الیاف طبیعی دیگر را برای لباس های بچه گانه توصیه میکنیم .

مدل های لباس ست بچه گانه