لباس ست مردانه
,

بهترین کت و شلوار برای استایل شما

بهترین کت و شلوار برای استایل شما

لباس شما باید مناسب باشد اما چطور باید لباس مناسب داشته باشیم؟ این یک سال مهم است و باید به آن خیلی دقت کرد ،اینکه سبک شما چگونه است در انتخاب لباس نقش اساسی و بسزایی دارد ، لذا انتخاب بهترین کت و شلوار برای استایل شما میتواند کمی دشوار و خسته کننده باشد .
اما اگر شما سبک خود را به خوبی شناخته اید براحتی میتوانید خرید کنید ما در این مطلب چند راه حل پیشنهاد میدهیم تا در انتخاب لباس خود راحت و منطقی عمل کنید .
ست لباس مردانه برای استایل شما

بهترین کت و شلوار برای استایل شما – بهترین لباس – بهترین استایل

انتخاب لباس ست مردانه مانند کت و شلوار

انتخاب درست کت و شلوار بسیار ضروری است زیرا لباسی است که حتما باید آن را در کمد لباس خود داشته باشید ، بنابراین از خرید کت و شلوار بیش از حد بزرگ و یا بیش از حد تنگ اجتناب کنید ،شلوارتان باید مناسب باشد ، شلوار خیلی تنگ یا خیلی گشاد حتما شمارا با مشکل مواجه میکند ، بنابراین در انتخاب های خود بسیار دقت داشته باشید .

چگونه جلیقه مناسبی تیهه کنیم ؟

اگر میخواهید برای کت و شلوار خود یک جلیقه مناسب بخرید نکات زیر را حتما رعایت کنید ،ژیله باید بالا تنه را پوشش داده و دکمه هایش براحتی بسته شود. پیراهن زیر جلیقه باید کاملا صاف بوده و چروک نشود، این یک روش مناسب برای تست تنگی جلیقه می باشد.
دور گردن باید کاملا صاف روی شانه قرار بگیرد، چراکه وجود فضای خالی در این ناحیه نشان دهنده آن است که ژیله برای شما بزرگ است.
جلیقه نباید روی قفسه سینه فشار وارد کند و تنفس شما را دچار مشکل کند.

سایز های مختلف جلیقه را تست کنید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین آن ها را تهیه کنید .

برای این ست مردانه چگونه پیراهن مناسب را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بلوز مردانه ، حواستان را جمع کنید بلوز باید سایز خودتان باشد ، بهتر است پیراهن خیلی گشاد نباشد زیرا زیر کت شما جمع میشود .

بهتر است آستین ها نیز اندازه باشد و خیلی گشاد نباشد و همچنین تنگ بودن بیش از حد شمارا اذیت خواهد کرد و حرکات شما را محدود میکند .

شلوار لباس نیز باید مناسب باشد؟

شلوار لباس شما باید ست کت باشد ، اگر میخواهید کت اسپرت بپوشید ، باید در انتخاب شلوار هم دقت کنید تا استایل شما کاملا اسپرت باشد ، اگر هم کت و شلوار رسمی میپوشید باز هم در انتخاب شلوار دقت کنید ، شلوار نباید خیلی بلند و یا خیلی گشاد باشد ، که شما را بد جلوه دهد .

شلوار نباید خیلی روی کفش بشکند اما یک شکستگی مختصر میتواند زیبایی خوبی داشته باشد ، همچنین کمر بند لباس باید با رنگ های استفاده شده ست باشد .

برای خرید لباس ست مردانه کلیک کنید

کفش مناسب باید چگونه باشد؟

ممکن است به این مورد زیاد اعتقاد نداشته باشید، اما کفشهای شما میتوانند استایل شما را بر هم بزنند.پس هنگام انتخاب کفش رنگ ، کیفیت و مدل آن خیلی مهم است ، برای خرید کفش بعد از ظهر به خرید بروید تا کفش شما خیلی تنگ نباشد و در آن همواره احساس خوب و راحتی داشته باشید .

در این مطلب آموختیم که برای انتخاب لباس ست مردانه مناسب چه باید انجام دهیم ، همچنین در مطالب بعدی درباره ی انتخاب صحیح ست لباس راحتی مردانه ، ست لباس خواب مردانه ، ست لباس ورزشی مردانه مطالب خوبی را منتشر خواهیم کرد .

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه و زنانه اندیشه بزرگترین تولیدی لباس در مشهد می باشد .