بهترین پارچه ها برای دوخت لباس کودک | ست بلوز شلوار دخترانه

بهترین پارچه ها برای دوخت لباس کودک

بهترین پارچه ها برای دوخت لباس کودک

نکاتی که در خرید برای کودکان باید بدانید | بهترین پارچه ها برای دوخت لباس کودک | لباس ارگانیک برای بچه ها

بهترین پارچه ها برای دوخت لباس کودک

هنگامی که والدین قصد دارند برای فرزندان خود لباس بخرند  ، انتخاب های زیادی دارند ، والدین مجبورند لباس هایی را انتخاب کنند که به اندازه کافی راحت و همچنین متنوع و شیک باشد ، اینجاست که مسئله انتخاب برند های لباس سازگار با محیط زیست به وجود می آید .

اکثر خانواده ها لباس هایی را میخرند که دیرتر فرسوده شود ، کمتر کثیف شوند و آلودگی کمتر روی آنها دیده شود ، اما این یک اشتباه بزرگ است ، زیرا بهترین لباس ها برای کودکان پوشاک الیاف طبیعی است ، این پوشاک مسلما مقاوت بالایی نسبت به لباس های ترمیمی با الیاف شیمایی  در برابر آسیب ندارند و همچنین لباس های طبیعی تر و بدون رنگ شیمایی بوده و معمولا رنگ های روشن سفید و کرم دارند .

با خرید لباس ارگانیک سلامت پوست کودکتان را تضمین کنید

این سوالی است که مسلما پاسخ آن “بسیار ” است ، حال بیایید درباره ی لباس هایی که بهترین عملکرد را روی پوست کودک دارند بررسی کنیم .

لباس های سبز یا به اصلاح الیاف طبیعی کمترین میزان آلرژی دارند ، این لباس ها نرم  ، راحت ، عایق حرارت و .. هستند .

در ادامه ، ما لیستی از مواردی را که هنگام خرید لباس بچگانه باید به آنها توجه کنید و سؤالاتی که قبل از خرید باید از خود بپرسید را بررسی کرده ایم .

لباس های ارگانیک باکیفیت بخریم 

والدین ایرانی هنگام خرید ، معمولا به رشد و نمو کودک توجه میکنند ، بنابراین به جای خرید 10 لباس باکیفیت که ممکن است قیمت بالایی داشته باشد ، تعداد بیشتری لباس های ارزان قیمت تر میخرند ، و در فرایند رشد کودک این عمل را تکرار میکنند .

اما آیا به سرنوشت انبوه لباس هایی که برای دوران نوزادی کودکتان خریده اید توجه کردید ؟ این لباس ها دقیقا همان لباس هایی هستند که پس از آن که فرزندتان بزرگ میشود دیگر هیچ کاربردی ندارد و باید به زباله دان منتقل شود و حجم بزرگی از زباله های نساجی را تولید کرده اید .

حالا بیایید این تئوری را در نظر بگیریم که لباس هایی که خریده ایم بسیار باکیفیت باشند ، این لباس ها پس از بزرگ شدن فرزندتان برای فرزند بعدی و یا برای فرزند دوستان و در نهایت میتوانید آنرا به کودکان نیازمند اهدا کنید ، شما با این کار کمترین خسارت را به محیط وارد کرده اید و توانسته اید به دیگران کمک کنید و یک قدم بزرگ به سوی سلامت زیست محیطی و فرهنگی جامعه بردارید .

ست لباس بچگانه پنبه ای

 لباس ارگانیک تا چه اندازه ارگانیک است

هنگام اطلاع از فواید لباس های ارگانیک ؛ والدین احتمالاً به دنبال لباس های سازگار با محیط زیست برای بچه های خود هستند ، و اولین شاهد برای آنها برچسب هایی است که به لباس وصل شده “ارگانیک” است.

برچسب ارگانیک بودن در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، از آنجا که پوست کودک می تواند تا 5 برابر نازک تر از پوست یک بزرگسال باشد ، والدین توجه  زیادی به این موضوع داشته اند .

همین امر باعث شده است تا تولید کنندگان پوشاک  از این مزیت استفاده کرده و محصولات خود را به عنوان ارگانیک تبلیغ کنند. اما متأسفانه ، اکثر محصولاتی که با نام ارگانیک در فروشگاه ها بفروش میرسند ، کاملا ارگانیک نبوده و تنها برای دریافت هزینه ی بیشتر از واژه ی ارگانیک استفاده میکنند .

چطور لباس های ارگانیک را از غیر ارگانیک تشخیص بدهیم :

ما معتقدیم که “هیچ کس نمی تواند تفاوت بین یک جفت لباس کودک معمولی و لباس کودک ارگانیک را فقط با نگاه کردن ، احساس کردن یا بو کردن آن تشخیص بدهد .”

ما نحوه ی تشخیص لباس های طبیعی و غیر طبیعی را توضیح داده ایم ، برای مطالعه ی بیشتر روی لینک ها کلیک کنید .

تشخیص پارچه های پنبه ای

نحوه ی تشخیص کیفیت پارچه ی کتانی

چگونه پارچه پشمی را از اکریلیک تشخیص بدهیم

پارچه های الیاف طبیعی چگونه رنگ میشوند ؟

بیشتر شرکت هایی که محصولات ارگانیک تولید میکند ، در مورد روند تولید کالاهای خود چیزی برای پنهان کردن ندارند.

از آنجا که رنگهای شیمیایی و ترکیبات فلزات سنگین ممکن است در الیاف لباسهای کودک باقی بمانند ، ممکن است در هنگام عرق کردن بچه ها در منافذ باز نیز جمع شوند. توجه به این نکته که یک تولید کننده از رنگهای ارگانیک استفاده می کند ، این لزوماً آن را به انتخاب بهتری تبدیل نمی کند ؛ زیرا رنگهای ارگانیک ، صرفا برای ارگانیک بودن با رنگهای تجاری ترمیم نمیشوند ، پس فلزات سنگین ، سرب و کروم  در الیاف آن باقی میماند . بنابراین ، با کمال تعجب ، رنگهای تجاری گاهی ممکن است مطمئن تر باشند.

برند اندیشه از بهترین پارچه ها برای تولید و دوخت لباس کودک استفاده میکند

نکاتی که در خرید برای کودکان باید بدانید | بهترین پارچه ها برای دوخت لباس کودک | لباس ارگانیک برای بچه ها

از جمله پارچه هایی که برای تولید پوشاک ارگانیک استفاده میشود ، ابریشم ، پنبه ، بامبو ، کتان و … است ، تولید پوشاک اندیشه برای تولید لباس ست بچگانه ، ست تیشرت شلوار پسرانه و دخترانه ، ست تاپ شلوارک بچگانه ، ست بلوز شلوار بچگانه ، انواع شلوار و شلوارک از پنبه ی باکفیت استفاده میکند ،همچنین برای سلامت پوست فرزند دلبندتان در فصول سرد سال از پارچه های پنبه ی دورو و ضخیم ، ست سویشرت شلوار پسرانه و دخترانه و ست گرمکن و شلوار مدرسه و .. تولید نموده است .

دیگر محصولات تولیدی پوشاک مشهد – برند اندیشه

 • لباس ست مردانه و لباس ست زنانه
 • لباس ست خانوادگی
 • لباس ورزشی مردانه و ست لباس ورزشی
 • لباس راحتی مردانه و ست لباس راحتی زنانه
 • ست لباس خواب مردانه و لباس خواب زنانه
 • ست سویشرت شلوار مردانه و ست سویشرت شلوار زنانه
 • ست بلوز شلوار مردانه و بلوز شلوار زنانه
 • ست تیشرت شلوار مردانه و تیشرت شلوار زنانه
 • ست کاپشن شلوار مردانه و کاپشن شلوار زنانه
 • ست تیشرت پیژامه مردانه و بلوز پیژامه مردانه
 • انواع تیشرت و بلوز مردانه و زنانه
 • انواع شلوار و شلوارک مردانه و زنانه
 • ست تاپ شلوارک مردانه و تاپ شلوارک زنانه