تاپ شلوارک ورزشی

بهترین پارچه های ورزشی

بهترین پارچه های ورزشی

 طیف گسترده ای از بهترین پارچه های ورزشی وجود دارد ، این پارچه ها به طور خاص برای کمک به افزایش عملکرد و خنک نگه داشتن بدن در طول تمرین طراحی شده اند ،ما قصد داریم تا بهترین پارچه های ورزشی را معرفی کنیم تا در خرید و یا دوخت لباس ورزشی خود دچار تردید نشوید و مصمم باشید .

ست لباس ورزشی مردانه

لباس ورزشی مردانه

پارچه ورزشی چیست؟

پارچه ی ورزشی به هر پارچه ای اطلاق میشود که به طور خاص  برای ورزش و یا تمرینات ورزشی طراحی شده اند، نوع پارچه ی انتخابی شما می تواند بر کیفیت ورزش تأثیر بگذارد. ضخامت، دوام و سبک پارچه میتواند متفاوت باشد ، پارچه ورزشی پارچه ای است که سریع عرق را جذب می کند و آن را به سطح پارچه انتقال میدهد .

پارچه ی ورزشی محبوب عبارتند از:

  • استرچ هوازی
  • جرسی
  • فلورانس
  • پارچه ی مش (G-mesh )
  • لاکرا
  • پارچه ی پنبه پلی استر
  • پارچه ی پنبه ای

 تولید پارچه ی ورزشی

بهترین پارچه های ورزشی برای تولید لباس ست ورزشی مردانه و زنانه ،شلوار ورزشی ، لباس ورزشی و … استفاده میشود ، هر پارچه ورزشی به روش خاص خود تولید می شود و از الیاف مختلف، ضخامت های نخ متفاوت و ساختار های بافتی متفاوت تهیه میشود ، پارچه های تمام لاکرا برای لباس شنا ، و پارچه های ترکیبی پنبه با پلی استر برای دسته ی دیگری از لباس های ورزشی بکار میرود، لباس های ورزشی در بافت ، طراحی ، کیفیت پارچه و … متفاوت هستند .

هدف پارچه ی ورزشی

هدف اصلی از پارچه ی ورزشی این است که به ورزشکاران اجازه می دهد فعالیت های خود را در راحتی انجام دهند، و رطوبت ناشی از تعریق  را از بدن دور می کند. بسته به شدت تمرین، لباس ورزشی متفاوتی پیشنهاد میشود  ، به عنوان مثال لباس ورزشی پنبه ای دارای قدرت جذب فوق العاده ای می باشد و برای فعالیت های ورزشی با شدت کم استفاده میشود ، از طرفی تمام پارچه های ورزشی باید قابل تنفس باشد، ولی با توجه به فعالیت های ورزشی مختلف ، تفاوت کمی در میزان تنفس آن وجود دارد .

خواص پارچه ی ورزشی

خواص زیادی در ارتباط با پارچه ی ورزشی وجود دارد. در اینجا چند مورد را بیان میکنیم:

۱- قدرت تنفس پارچه ی ورزشی: این پارچه ها اجازه می دهد هوا رد و بدل شود ، و به تنظیم دمای بدن و جلوگیری از تعریق بیش از حد آن کمک میکند .

۲-رطوبت پارچه ها : ساخت این پارچه باعث جذب رطوبت بیشتری می شود و سبب خشک ماندن بدن میشود .

۳- طول عمر و دوام  لباس ورزشی : لباس ورزشی باید در برابر فرسایش مقاوم باشد .

۴-کشش پارچه : مهم است که پارچه انعطاف پذیر و قابل تغییر برای انجام فعالیت ها باشد و بتواند راحتی را برای انجام فعالیت های ورزشی فراهم کند .

مزایای پارچه ورزشی برای تولید لباس ورزشی مردانه و زنانه

پارچه ها برای ورزش به طور خاص برای تمرینات و دیگر انواع فعالیت های ورزشی طراحی شده اند ، بنابراین لباس های ورزشی باید دارای دوام طولانی باشد ، همچنین این پارچه در برابر قارچ و باکتری ها مقاوم  می باشد ،و به بهبود عملکرد ورزشکار کمک می کند .

برای خرید عمده لباس ورزشی مردانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه ، بلوز شلوار مردانه و تیشرت شلوار مردانه به تولیدی ها و عمده فروشی های پوشاک مشهد و شهرستان ها و فروشگاه های پوشاک مشهد مراجعه کنید و برند پوشاک ورزشی اندیشه را جستوجو کنید .