پارچه های مناسب برای لباس تابستانی زنانه
,

بهترین پارچه های لباس تابستانی زنانه

بهترین پارچه های لباس تابستانی زنانه

هیچ چیز بدتر از حس چسبناکی و عرق در تابستان نیست ، هنگامی که آب و هوا گرم است، مطمئن شوید که شما فردی نیستید که همه از نزدیک شدن به او اجتناب میکنند ، برای این منظور بهتر است لباس های باکیفیت تابستانی بخرید ما در این مطلب بهترین پارچه های لباس تابستانی زنانه را معرفی خواهیم کرد .

این پارچه های سبک وزن، و دارای قدرت تنفس می باشند تا شما را در برای گرمای تابستان سرد نگه دارند  ، ۶ تا از بهترین پارچه ها برای لباس تابستانی :

۱-پارچه ی پاریس شیفون

پارچه ی شیفون شیک و زیباست ، اگر در شب های تابستانی به میهمانی دعوت شده اید توصیه میکنیم حتما یک پیراهن شیفون بخرید .

پارچه ای سبک با بافت سطح ابریشمی،که سبب راحتی بر روی بدن و پوست میشود. از آنجا که این پارچه بسیار ظریف است، بهتر است با استفاده از یک آستری دوخته شود .

پارچه ی شیفون پاریس

بهترین پارچه های لباس تابستانی زنانه

۲-پارچه ی توری فلورانس

توری فلورانس یک پارچه ی ریز بافت با قدرت فوق العاده قوی و با دوام است . دارای کشش ۴ طرفه ، آن را برای تولید ساق شلواری مناسب میکند . پارچه کتانی فلورانس خالص بسیار سبک وزن و راحت ، شفاف و قابل تنفس است.

 

پارچه ی فلورانس

پارچه ی فلورانس

۳- پارچه ی ۱۰۰% کتانی

از این پارچه برای تولید شلوار کتانی ساده تا ژاکت تابستانه سبک وزن پر زرق و برق استفاده میشود ، پارچه ۱۰۰٪ طبیعی پارچه ای ضروری برای جلوگیری از گرمای بیش از حد است.

پارچه ی کتانی

بهترین پارچه های لباس تابستانی زنانه

۴- پارچه ی ۱۰۰% پنبه ای

چطور می توانم بهترین لباس های تابستانی را بپوشم و نامی از پنبه به میان نیاوریم ؟ پنبه یکی از گزینه های مهم در لباس تابستانی مردانه و زنانه است چرا که بسیار سبک و دارای قدرت تنفس است.

پارچه ی 100 در 100 پنبه ای

پارچه ی پنبه ای طرح دار

لباس های پنبه ای تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه شامل : بلوز شلوار مردانه پنبه ای ، تیشرت شلوار مردانه ، تی شرت پنبه ای مردانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس خواب مردانه پنبه ای ، لباس ورزشی مردانه پنبه ای ، شلوار بهاری مردانه ، لباس های تابستانی زنانه ، لباس ست مردانه و زنانه ، پوشاک کودک و نوجوان می باشد .

۵-ژرژت ابریشمی

شبیه به نوعی پارچه ابریشمی است و تنها ۵۰ گرم وزن دارد. این یکی از آن مواردی است که شما واقعا می توانید خلاقانه و در بسیاری مواقع استفاده کنید.

روسری ژرژت ابریشمی

پارچه ی ژرژت ابریشمی


۶- جرسی استرج

بهترین پارچه برای لباس تابستانی

پارچه ی جرسی

جرسی در تمام طول سال محبوب است و برای تولید لباس های تابستانی نظیر : پیراهن، تی شرت، شال و ژاکت تابستان استفاده میشود . این پارچه سریع خشک میشود و جذب کمی دارد.

مطالب مرتبط :

۸ پارچه ی مناسب برای لباس تابستانی

۱۰ پارچه سبک وزن برای لباس تابستانی مردانه

پارچه های خنک کننده برای لباس تابستانی