بهترین رنگ لباس برای هر فصل

بهترین رنگ لباس برای هر فصل

آیا میدانید بهترین رنگ لباس برای هر فصل چیست ؟ آیا میدانید رنگ های اشتباه می توانند شما را بزرگ تر، سنگین تر، خسته و حتی بیمار نشان دهد ؟ میخواهیم به تجزیه و تحلیل رنگ های هر فصل بپردازیم ، دانستن اینکه چه رنگی بپوشیم یک اصل مهم است ، زیرا رنگ های اشتباه میتوانند مارا خسته تر و بیمار نشان دهند اما رنگ های صحیح و درست فرد را سالم تر، جوان تر، خوش استایل تر و روشن تر نشان میدهد ، و همچنین بر خلق و خوی و احساسات فرد و دیگران تاثیر می گذارد. پس چرا به غیر از رنگهایی که برایمان مناسب است، می پوشیم؟

مناسب ترین رنگ ها برای هر فصل

بهترین رنگ لباس برای هر فصل

رنگ از دیدگاه روانشناسی

با اینکه هر فصلی رنگ و طرح خود برای انتخاب لباس را دارد اما انتخاب انسان ها بر یک اصل ثابت استوار است .

رنگ ابی :انسان های که به دنبال ارامش هستند گرایش زیادی به رنگ ابی دارند.

قرمز:افرادی که به دنبال هیجان بالا و زیادی هستند رنگ قرمز را در نظر دارند.

زرد:رنگ زرد رنگ گرمی است و افرادی که این رنگ را برای لباس انتخاب می کنند، خونگرم و پرانرژی هستند.

بنفش:رنگ بسیار شاد و پایدار و قدرتمندی است افرادی که اعتماد به نفس بالای دارند رنگ بنفش را انتخاب میکنند.

نارنجی:افرادی که نارنجی می پوشند بسیار پر جنب و جوش و پرانرژی هستند که نشان دهنده زهن باز و خلاق است .

تجزیه و تحلیل رنگ فصلی چیست؟

هر فصل متناسب با شرایط آب و هوایی متفاوت رنگ های متفاوتی را میطلبد ، بطور کلی 4 فصل داریم .

  1. زمستان     
  2. تابستان     
  3. پاییز، و     
  4. بهار

بنابراین این دسته بندی ها رنگ هایی نیز در طبیعت هستند که هر فصل را تکمیل میکنند ، و دیدن آن رنگ ها یادآور آن فصل میشود ،علاوه بر آن رنگ های پوست ، مو و چشم شما نیز در فرایند تکمیل رنگ هر فصل دخیل است .

درک کردن رنگ

رنگ ها چند ویژگی دارند که آشنایی با آن ها میتواند به درک بهتر رنگ ها کمک کند ،ویژگی های رنگ عبارتند از:     

  1. رنگ : دانستن نام هر رنگ
  2. دما : رنگ ها را بر اساس دما با نام رنگ های  سرد، گرم یا خنثی نام گذاری میکنند . رنگ های قرمز ،زرد و …به عنوان گرم شناخته می شوند، در حالی که رنگ های آبی به عنوان خنک در نظر گرفته می شوند. رنگ خالص خنثی است ، که نه گرم و نه سرد است مانند رنگ خاکستری .
  3. ارزش : رنگ را می توان به بر اساس میزان آن دسته بندی کرد، رنگ خیلی روشن، متوسط، متوسط ​​تیره، خیلی تیره

رنگ های فصلی

گالری رنگ های فصل زمستان : رنگ لباس زمستانی مردانه یا زنانه ، شامل رنگ های روشن و تیره هستند که وابسته به شدت نور خورشید است ، یک روز با تابش نور کم رنگ های تیره را تر جیح میدهد ، اما در یک روز خورشیدی که نور خورشید از سطح برف نیز منعکس میشود پوشیدن لباس های روشن توصیه شده است . در این فصل میتوانید بلوز شلوار مردانه ، کاپشن شلوار مردانه ، سویشرت شلوار مردانه و دیگر لباس هایتان را از رنگ های تصویر زیر انتخاب کنید .

تجزیه و تحلیل رنگ های هر فصل بلوز شلوار مردانه زمستانی

گالری رنگ های فصل تابستان : رنگ های تابستانه خنک هستند ، بنابراین برای خرید لباس تابستانی مردانه یا زنانه مانند: تیشرت شلوار مردانه یا زنانه ، تیشرت یا دیگر لباس های تابستانی از رنگ های تصویر زیر استفاده کنید .

رنگ هایی با زمینه سایه روشن و نرم مانند : زرد کم رنگ ،بنفش کمرنگ یا متمایل به ارغوانی سیر و آبی پودر استفاده کنید.

گالری رنگ های تابستانیتیشرت شلوار مردانه

گالری رنگ های فصل پاییز: رنگ پاییز گرم است باشدت متوسط و گاهی شدید ،رنگ های سوخته و تیره، قرمز، زرد طلایی ،زیتونی سبز خزه ای ،نارنجی ، کبود ، بنفش و رنگ بژ تیره  و سبزی های لجنی رنگ های مناسبی میباشند .

 

گالری رنگ های پاییزیبلوز شلوار مردانه

گالری رنگ های فصل بهار : رنگ های فصل بهار گرم و برای مناطق گرم خنک هستند، اما رنگ های روشن با شدت متوسط ​​تا روشن توصیه شده است، به رنگ های روشن گل های بهار و شاخه های روشن در فصل جدید فکر کنید.

بیشتر از پارچه های گلدار با رنگ های نرم وشاد مانند: مسی ، زردطلایی ، سبز روشن و ترکیب رنگ بنفش و زرد ، آبی و نارنجی استفاده کنید.

گالری رنگ های بهاریتیشرت و شلوار مردانه

منبع

منبع بهترین رنگ لباس برای هر فصل : ترجمه شده توسط تولیدی پوشاک اندیشه برند برتر پوشاک مردانه و زنانه ، بزرگترین تولید کننده ی لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس خواب مردانه ، انواع لباس تابستانی پنبه ای و پوشاک مردانه و زنانه