ویژگی های برجسته لباس ورزشی خوب
,

بهترین جنس تاپ زنانه

بهترین جنس تاپ زنانه

تاپ عموما به آن دسته از لباس هایی اطلاق میشود که از کمر به بالا را پوشش میدهد ، اما در زبان فارسی به لباس های بالا تنه ای گفته میشود که هیچگونه آستینی ندارد و دارای بندی باریک می باشند و گاهی نیز بدون بند هستند . در ادامه بهترین جنس تاپ زنانه را معرفی خواهیم کرد .

بهترین جنس تاپ زنانهتاپ چاپ دار زنانه

تاپ زنانه معمولا کاربرد های زیادی دارد و در تمام فصول بانوان به عنوان لباس زیر استفاده میکنند همچنین اقایان نیز از تاپ به عنوان زیر پوش در زیر لباس های  خود استفاده میکنند ، تاپ ها انواع و جنس های مختلفی دارند که برای هر فصل و هر فرد و هر مکان استفاده های مختلفی دارند.

پارچه ی مناسب برای تاپ زنانه

از آنجایی که تیشرت را معمولا برای روز های گرم تابستان می پوشند بهتر است ، از پارچه های خنک تهیه شده باشد ، که شامل : نخ، پنبه، پیما (ضد پرز و چروک)، ژرسه (ترکیب پارچه ای از پنبه و الیاف مصنوعی) و مرینو (پشم گوسفند)، جرسی استرج ، ملانژ ، تریکو و …

یکی دیگر از نکاتی که پیرامون نوع پارچه ی تاپ مهم است ، طبیعی بودن پارچه است زیرا تاپ بطور مستقیم با پوست در ارتباط است ، پس هرچه طبیعی تر باشد آسیب های احتمالی و حساسیت ها کمتر خواهد بود .

همچنین اگر تاپ های پنبه ای یا تیشرت پنبه ای در زمستان بعنوان اولین لایه ی لباس انتخاب شوند ، بدن فرد را گرم تر میکنند .

یقه ی تاپ

یقه را براساس پهنای شانه انتخاب کنید. اگر شانه باریکی دارید، تاپی با یقه ی گردتر یا صافتر انتخاب کنید. همچنین تاپ هایی با رنگ های روشن تر یا طرح های افقی بهتر است.

برای شانه های پهن بهتر است تاپ زنانه با یقه ی هفتی یا یقه ای که انحنای بیشتری داشته باشد انتخاب کنید. چنین پوششی بدن شمارا درازتر و باریک تر نشان می دهد. همچنین بهتر است رنگ های تیره تر با طرح های عمودی انتخاب کنید.

تاپ مجلسی

همانطور که گفتیم تاپ های زنانه انواع مختلفی دارند در برخی موارد میتوانید از تاپ های زنانه به عنوان لباس مجلسی در تولد ها و مهمانی ها استفاده کنید برای مثال تاپ سفید زنانه را میتوانید با شلوار جین و ساق زنانه و شلوار جذب زنانه ست کنید .

تاپ شلوارک زنانه

اگر شما جزو افرادی هستید که نمیدانید به چه صورت لباس ست برای خودتان تهیه کنید میتوانید از ست تیشرت شلوارک و تاپ شلوارک زنانه استفاده کنید که بسیار شیک هست و این ست را با استفاده از رنگ پوست و اندمتان انتخاب کنید .

بهترین جنس تاپ زنانه

بهترین جنس تاپ زنانه

تاپ اسپرت

تاپ های اسپرت جزو دسته تاپ هایی هستند که طرفداران زیادی دارند این تاپ ها بهتر است از جنس لباس پنبه ای تهیه شود که جزو دسته ی پوشاک تابستانی قرار میگیرند .

تاپ های زنانه بعنوان ست لباس ورزشی طرفدارن زیادی دارد این تاپ های زنانه را میتوان با یک سوئیشرت ورزشی ست کرد و ارزان ترین لباس ورزشی را تهیه کرد.

برای خرید انواع تاپ زنانه ، تاپ شلوار زنانه ، ست لباس زنانه و پوشاک مردانه شامل : بلوز شلوار  ، تی شرت شلوار مردانه ،تاپ شلوارک ورزشی و … به تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه در مشهد مراجعه کنید .

تولیدی پوشاک اندیشه بزرگترین تولید کننده ی پوشاک راحتی و اسپرت می باشد .