لباس خواب مردانه
,

انواع لباس خواب مردانه

انواع لباس خواب مردانه

لباس خواب یا لباس راحتی مردانه به طور سنتی در شامل یک کت و پیژامه می باشد که توسط مردان و زنان پوشیده میشود ، این لباس برای بهبود و حفظ بهداشت در بهترین کیفیت ها تولید میشود ، ما در این مطلب انواع لباس خواب مردانه را معرفی خواهیم نمود . ابتدا شرحی از تاریخچه پوشاک راحتی و خواب مردانه را بیان میکنیم .

تاریخچه لباس خواب

لباس خواببرای راحتی پوشیده تولید شده، لنگ های سبک وزنبعنوان شلوار دور کمر گره میخورده و در هندوستان و مناطقی از آسیا رواج داشته است . در حدود سال ۱۸۵۰،  اروپایان تصمیم گرفتند که به آن یک کت نیز اضافه کنند. ۴۰ سال پس از آن مردان شروع به پوشیدن لباس خواب در هوای گرم کردند. در اواسط قرن بسیاری از مردان لباس مخصوص خواب نداشتند اما با گذشت زمان لباس خواب رواج یافت

پس از جنگ جهانی دوم، زنان نیز لباس خواب میپوشیدند که از پنبه ساخته شده بود، اما پس از زمان کوتاهی لباس خواب زنان نیز از ابریشم تولید شد.
این لباس ها هنوز محبوب هستند، اما تغییرات زیادی در آن بوجود آمده است . در حالی که بسیاری از مردان این لباس را بصورت تکی خریداری میکنند ، ست لباس خواب مردانه از گذشته در بسیاری از نقاط آمریکای شمالی و البته در انگلیس بسیار محبوب هستند. در اکثر موارد، لباس های خواب امروزه شامل یک کت سبک وزن و یک شلوار ساده از پارچه های سبک وزن، اغلب پنبه  یا ابریشم تولید میشود.

با وجود تحولات زیادی که امروزه در لباس خواب مردانه و زنانه ایجاد شده است، بسیاری از مردان و زنان، هنوز هم برای داشتن یک  شب گرم، راحت و بهداشتی لباس می پوشند.

مدل های لباس خواب مردانه

در اغلب موارد، لباس خواب مردانه از دو قطعه لباس تشکیل شده است که شامل کت و پیژامه است ، آنها را تقریبا از هر پارچه ای میتوان تهیه کرد  ، لباس های خواب قدیمی تر شامل یک کلاه هم بوده که هنوز هم برخی آن را ترجیح میدهند .

از طرفی تیشرت پیژامه و بلوز پیژامه هم پوشیده میشود که میتواند کلاه ست آنها موجود باشد یا نباشد.

اگر میخواهید لباس ست راحتی مردانه را در جمع دوستان و یا میهمانی شبانه بپوشید بهتر است لباس ست مردانه از قبیل تیشرت شلوار مردانه پنبه ای ، بلوز شلوار مردانه و .. را بپوشید ، این لباس ها هم زیبا هستند و هم برای میهمانی های شبانه بسیار مناسب و قابل ملاحظه می باشند .

انواع لباس خواب مردانه موجود می باشند که برای فصل های مختلف سال میتوانید آن ها را بپوشید .

ست لباس راحتی مردانه

انواع لباس خواب مردانه

۱-ست لباس خواب مردانه دو تیکه

  • تیشرت و پیژامه مردانه
  • بلوز و پیژامه مردانه
  • کت و پیژامه مردانه

همانطور که گفته شد، این محبوب ترین نوع لباس خواب مردانه است. این لباس های خواب شامل تیشرت شلوار مردانه ، بلوز پیژامه مردانه ، کت و پیژامه مردانه و .. می باشد ؛ جنس این لباس ها معمولا از پنبه ، پلی استر ، کتانی ، ابریشم ، ساتن و پلی استر می باشد .

ست لباس خواب مردانه

انواع لباس خواب مردانه

۲-پیراهن خواب مردانه

لباس خواب مردانه

انواع لباس خواب مردانه

بعضی از این پیراهن ها بلند است که تا زانوها میرسد و برخی از زانو هم میگذرد ، این لباس خواب نیز از پارچه های سبک وزن مانند پنبه و کتانی ساخته شده است و اغلب دارای یک رنگ لطیف است.

۳- لباس خواب مردانه سه تیکه

این لباس خواب همانطور که قبلا هم گفتیم شامل دو تیکه کت و پیژامه و کلاه می باشد ، این کلاه بسیار جذاب و زیباست و مردان مسن تر به آن علاقه ی وافری دارند .

بلوز شلوار مردانه

انواع لباس خواب مردانه

برای خرید عمده لباس خواب مردانه ، به تولیدی و عمده فروشی پوشاک مردانه اندیشه مراجعه کنید .