لباس کوهنوردی مناسب برای هرفصل
,

انتخاب بهترین بلوز مردانه

انتخاب بهترین بلوز مردانه

مردانی که میخواهند لباس مد روز بپوشند باید انتخاب بهترین بلوز مردانه را بلد باشند و بتوانند بهترین بلوز شلوار مردانه وتیشرت شلوار مردانه را انتخاب کنند و اگر بلوز تک و تیشرت تک شما برای سایز و بدن شما مناسب نباشد باعث می‌شود اولاً شما در آن احساس لباس راحتی نکنید و ثانیاً باعث می‌شود در نظر دیگران خیلی خوب نباشید.پس همیشه سعی کنید مد لباس را که متناسب با اندام شما هست انتخاب کنید و عمده فروشی پوشاک تهیه کنید تا شیک پوش باشید.

یقه لباس

یقه مناسب گردن شما، آن یقه‌ای است که دورتادور گردن شما را لمس کند اما به آن فشار نیاورد به صورتی که جا برای فرو کردن یک انگشت داشته باشد.اگر تیشرت شلوار  یقه‌ای تنگ است که به گردن شما فشار بیاورد و نتوانید یک انگشت در آن فاصله ایجاد کنید؛ و اما یقه‌ای که پوست گردن شما را لمس نمی‌کند و تقریباً آویزان از گردن شما است برای شما گشاد است.

قد تیشرت و بلوز مردانهانتخاب بهترین بلوز مردانه

قد تیشرت مردانه و بلوز مردانه باید هنگامی‌که روی شلوار تک قرار می‌گیرد به‌اندازه‌ای باشد که کمربند و کمر شلوار را به‌خوبی بپوشاند. در عین حال هنگامی‌که آن را داخل شلوار مردانه قرار می‌دهید باید به‌راحتی یک اینچ یا بیشتر داخل شلوار باشد. پیراهن کوتاه کمربند یا کمر شلوار را کاملاً نمی‌پوشاند، وقتی داخل شلوار قرار بگیرد بخش‌هایی از لبه پیراهن بیرون میزند یا اینکه مقدار بسیار کمی پارچه داخل شلوار اسلش مانده است.

ست بلوز شلوار

بلوز شلوار مردانه را باید از برند های برتر پوشاک تهیه کنید و به صورت خرید از عمده فروشی پوشاک تهیه کنید و در هنگام خرید دقت داشتن باشید که لباس پنبه باشد زیرا بهترین جنس لباس مردانه و پوشاک تابستانی است همچنین برند بررترپوشاک تولید کننده ست راحتی مردانه و ست ورزشی نیز هست.

انتخاب بهترین بلوز مردانه