تیشرت و شلوار مردانه
,

اصول انتخاب تیشرت شلوار سفید

اصول انتخاب تیشرت شلوار سفید

اصول انتخاب تیشرت شلوار سفید یکی از پوشاک دوست داشتنی بانوان در میهمانی و مجالس تابستانه است. ولی موضوع بااهمیت این است که پوشیدن تیشرت شلوار سفید شما را پرتر از چیزی که هستید نشان می دهد. در اینجا راه هایی به شما می گوییم که یاری می کند تیشرت شلوار سفید مناسب را برگزینید. از این مطلب به راحتی نگذرید.

این مقاله توسط شرکت اندیشه پرسابقه ترین تولید کننده پوشاک ایرانی با بهترین کیفیت و بهترین جنس با جدیدترین  مد روزپوشاک تولید کننده انواع لباس راحتی،لباس ورزشی،تیشرت شلوار،بلوز شلوار،تاپ شلوارک،ست لباس استراحت،ست لباس زیر،تیشرت پیژامه،شلوار ورزشی،سوئیشرت شلوار،تیشرت آستین کوتاه به شما اصول انتخاب تیشرت شلوار سفید را توضیح میدهیم

تیشرت شلوار سفیدی انتخاب کنید که پارچه سفت دارد

از پارچه های سفید نازک و افتاده که هر توده و برجستگی را نمایان می کند برای تیشرت شلوار دوری کنید و پارچه های جناغی نخی ضخیم یا تلفیق نخ و استرچ بهترین انتخاب است. وجود جیب در شلوار سفید تنها شما را پرتر جلوه می دهند، بنابراین درپی شلوارهایی باشید که پارچه هایشان آنقدر کلفت باشد که جیب را نمایان نکند.

شلوار سفید راسته، انتخابی درست

از دیگر معضلات، چاقتر به نظر آمدن در شلوار سفید است. شلوارهایی که از روی باسن صاف پائین می آید، مانند شلوارهای مردانه، خیلی مناسب ترند. شلوارهای گشاد زنانه بیشتر تابستانی تصور می شوند ولی در حقیقت سبب می شوند سنگین وزن تر و چاقتر به نظر آیید. از شلوارهای برش خورده  سفید دوری کنید.

 

لباس زیر متناسب بدنتان انتخاب کنید

حتما فکر نکرده اید که نیاز است پوشش زیرتان هم سفید باشد. خوب است از رنگ های متشابه به رنگ پوست بدنتان لباس زیرتان را انتخاب کنید. خطوط قابل مشاهده پوشش زیرین در شلوار سفید شما را باز هم فربهتر جلوه می دهد.

از مدل های مچ دار دوری کنید

شلوارهای مچ دار در هر شکلی، خط دیداری شلوار را محو می کند. بنابراین شلوار مچ دار انتخاب درستی نیست.

نمونه تیشرت شلوارهای شرکت اندیشه

اصول انتخاب تیشرت شلوار سفید                     اصول انتخاب تیشرت شلوار سفید                                   اصول انتخاب تیشرت شلوار سفید