اشتباهات مهلک خرید لباس
,

اشتباهات مهلک خرید لباس

اشتباهات مهلک خرید لباس

اشتباهات مهلک خرید لباس

اشتباهات مهلک خرید لباس

اکثر خریداران ، در جستجوی لباس همه چی تموم و کامل هستند بنابراین توجه به نکات اساسی خرید و پرهیز از اشتباهات مهلک خرید لباس ، امری مهم است.
منظور از اشتباهات خرید صرفا این نیست که ظاهر فرد را نامناسب جلوه دهد یا تیپ او را به هم بزند  بلکه عادت‌های بد یا قدیمی در لباس پوشیدن را نیز شامل می شود.

نکات اساسی خرید لباس

در مد و فشن و در خرید لباس اشتباهات رایجی وجود دارد که عدم آگاهی یا کم توجهی به این نکات باعث می شود تا لباسی نامناسب خریداری نموده و از آن رضایت نداشته باشید. مطمئنا برای همه ی ما پیش آمده که لباس یا وسیله ای را بخریم و از آن استفاده نماییم برای جلوگیری از این اتفاقات توجه به نکات زیر مهم است.

  1. خودتان خرید انجام داده و از محول کردن خرید لباس به دیگران بپرهیزید.
  2. آنچه مورد علاقه تان است خریداری نمایید.
  3. متناسب با اندام و سایز خود لباس انتخاب کنید.
  4. لباستان را خاص یک موقعیت یا مناسبت نخرید.( در توضیحات بیشتر بخوانید)
  5. از خرید لباس مشابه پرهیز نمایید.
  6. قبل از خرید، لباس را پرو کنید.
  7. لباس هایی که برچسب مراقبت دارند انتخاب نمایید.

خودتان خرید انجام دهید.

از محول کردن خرید لباس به دیگران بپرهیزید. زیرا ریسک این کار بسیار بالا است و احتمال اینکه ضرر کنید افزایش می یابد اگر لباس مورد نظر یا سایز شما نباشد مشکلات فراوانی پیش خواهد آمد.

آنچه مورد علاقه تان است خریداری نمایید.

لباسی پیدا کردید که کمی دوست دارید ، بنابراین با صبر و حوصله لباس را پرو نموده ، به آینه نگاه کنید ، اگر مورد علاقه تان نیست با آرامش فروشگاه را ترک نموده و جایی دیگر را برای خرید انتخاب کنید . اکثر فروشنده ها ، با اصرار و گاهی با تعریف و تمجید و تشویق سعی در جلب نظرتان را دارند بنابراین فقط به آنچه که در ذهنتان می گذرد فکر کنید.

توجه! هرگز چیزی را که مورد علاقه تان نیست خریداری نکنید. صدها مغازه وجود دارد و در جایی دیگر مطمئناً یکی را پیدا خواهید کرد که همان چیزی باشد که شما می خواهید پس با صبوری دنبال علایق خود باشید.

متناسب با اندام و سایز خود لباس انتخاب کنید.

یک لباس باید کاملاً متناسب اندام و سایزتان باشد ، به خصوص اگر در اندامتان عیب یا نقصی وجود دارد برای پوشاندن آن ماهرانه عمل نموده و لباسی خریداری کنید که علاوه بر پوشاندن آن به جذابیت ظاهرتان بیفزاید. به عنوان مثال اگر عضوی از بدنتان مانند دست دارای اسکار یا سوختگی است لباس آستین دار شیکی انتخاب نمایید .

لباستان را خاص یک موقعیت یا مناسبت نخرید.

برای مناسبت خرید نکنید زیرا خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد لباسی که برای موقعیت های خاص خریداری می شود گران قیمت تر از لباس های معمولی است هنگام خرید به عملکرد لباس ، کاملا تمرکز نموده و لباسی را انتخاب نمایید که بتوانید در فرصت های پیش رو دوباره از آن استفاده کنید.

از خرید لباس مشابه پرهیز نمایید.

موارد زیادی مشاهده می شود که مشتریان به محض دانستن قیمت مناسب لباس تصمیم به خرید چندین دست لباس مشابه می نمایند این اشتباه را هرگز تکرار نکنید زیرا وقتی مدتی از آن استفاده می کنید خسته کننده می شود.

قبل از خرید، لباس را پرو کنید.

یکی از بدترین اشتباهات مهلک خرید لباس این است که افراد لباسی را چشمی خریداری نموده و پرو نمی کنند برای همه ی ما پیش آمده که لباسی تن مانکن می بینیم که از جذابیت و زیبایی خاصی برخوردار است و اندام ما نیز تقریبا با مانکن مشابه باشد این اصلا دلیل خوبی برای امتحان نکردن لباس نیست . ما بابت لباس هزینه ای پرداخت می کنیم بنابراین با صبوری لباس خود را پرو نموده و با اطمینان کامل بهترین استفاده را از آن کنید.

لباس هایی که برچسب مراقبت دارند انتخاب نمایید.

برچسب مراقبت ، خلاصه ای از نحوه ی شستشوی صحیح لباس در اختیارتان قرار داده و کار شستشو و مراقبت را آسان می کند.

معرفی منبع :

عمده فروشی پوشاک مشهد اندیشه ، برند برتر تولید انواع لباس راحتی مردانه و زنانه و اسپرت ، لباس های مناسب فصل و لباس ورزشی مردانه و زنانه ، با چندین سال فعالیت موفق در زمینه ی تولید انواع سویشرت شلوار مردانه و زنانه ، مانتو زمستانی ، کاپشن شلوار مردانه ، کاپشن شلوار زنانه ، هودی و شلوار و … مطلب فوق را به اشتراک گذاشته است.