پارچه های کشبافت
,

استفاده از کشبافت در لباس

استفاده از کشبافت در لباس

طراحان و ایده پردازان لباس ، برای خلق پوشاک و لباس هایی جدید و به روز ، تلاش های فراوانی نموده و با طراحی و ارائه ی راه کار هایی مانند : ترکیب پارچه ها با هم ،  به کاربردن انواع دکمه ، نوار ، مغزی ، طرح های چاپی و سه بعدی ، و استفاده از کشبافت در لباس ، در صنعت مد و فشن تحول ایجاد کرده اند .

استفاده از کشبافت در بلوز

استفاده از کشبافت در لباس

برای جلب نظر مشتریان ، باید به نگرش های فرهنگی و اجتماعی در جامعه توجه نموده و محصولات ، مطابق نظریات مصرف کنندگان با اهداف زیبایی ، شکیل بودن ، راحتی و آسایش و … تولید و روانه ی بازار فروش شود .

موارد استفاده از کشبافت در لباس

  1. از پارچه های کشبافت با هدف راحتی و زیبایی پوشاک اسپورت ، در مواردی مانند : مچی لباس ، دمپای شلوار ، فیلتاپ جیب ، انواع یقه ها ( شکاری ، یقه هفت ، یقه گرد ) کش کمر برای شلوار و دامن ، پایین دامن بلوز ، مانتو و سوئیشرت
  2. تولید کنندگان لباس راحتی و اسپرت ، با ایجاد برش روی الگوی اصلی شلوار و با به کارگیری کشبافت در قسمت هایی از شلوار مانند : برآمدگی زانوان ، پشت زانو ، درز بغل و یا درز داخل شلوار و … سلامتی و آسایش هر چه بیشتر مشتریان را ملاک تولید و عرضه ی محصولاتشان قرار داده اند . زیرا هنگام حرکت و یا نشستن و برخواستن  در نواحی ذکر شده ی اعضای بدن ، درد و ناراحتی احساس می شود .
  3. در انواع تیشرت ، بلوز و سوئیشرت نیز از پارچه های کشبافت در قسمت آرنج برای زیبایی ( روی کار ) استفاده می شود .
  4. اساتید مشغول به فعالیت ، در زمینه ی طراحی و دوخت با ابتکار و خلاقیت در قسمت زیر بغل تیشرت برش ایجاد نموده و با اهدافی که در ادامه بیان خواهد شد از کشبافت درقسمت زیر بغل استفاده کرده اند .
استفاده از کشبافت در زیر بغل تیشرت

استفاده از کشبافت در لباس

اهداف استفاده از کشبافت در زیر بغل تیشرت :

تیشرت تولید شده توسط شرکت اندیشه ، با رنگبندی و سایز بندی کامل ، با اهداف زیر تولید و مورد رضایت طیف گسترده ای از اقشار قرار گرفته است .

  1. جلوگیری از عبور عرق به سطح لباس
  2. جلوگیری از خیس و مرطوب شدن لباس
  3. جلوگیری از شوره زدن لباس‌های تیره ، به خصوص در تابستان
  4. مانع از بروز لکه زرد در زیر بغل لباس می‌شود .
  5. مانع از رنگ رفتگی لباس خواهد شد.
  6. میزان بوی عرق را کاهش خواهد داد .

سخن پایانی :

تولیدی پوشاک اندیشه ، بزرگترین عمده فروشی تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، تاپ شلوارک زنانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، انواع ست های خانوادگی ، لباس خواب مردانه و زنانه ، ست کت پیژامه ی مردانه ، انواع بلوز بچگانه ، لباس ورزشی و اسپرت مردانه و زنانه و … همواره تلاش کرده است تا زمینه های آسایش و راحتی مشتریان محترم را فراهم بیاورد . استفاده از کشبافت در لباس نیز ، به دلیل قابلیت کشسانی از ایده های موفق در تولید پوشاک راحتی اندیشه محسوب می شود .

مطالب مرتبط :

پارچه های کشی

پارچه های کشبافت

شلوار مردانه دمپا کشبافت