معرفی استایل ویمسیکال
,

استایل ویمسیکال

استایل ویمسیکال

معرفی استایل ویمسیکال

استایل ویمسیکال

استایل ویمسیکال در بین اقشار معروف جامعه مانند بازیگران و چهره های سرشناس و حتی عوام  محبوب است در این سبک استفاده از همه ی رنگ ها علی الخصوص رنگ های شاد و طرح های جذاب آزاد است ، رنگ های تیره و مشکی در این استایل کمتر به چشم می خورد .

تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر فروش عمده ی لباس در مشهد و ارائه دهنده ی انواع لباس مناسب فصل ، تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، انواع ست خانوادگی ، ست کت پیژامه ی مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، سارافون زنانه ، تاپ شلوارک زنانه و … در این مطلب استایل ویمسیکال را معرفی می نماید .

استایل ویمسیکال چیست ؟

استایل ویمسیکال یعنی پوشیدن رنگ های روشن و تیز و طرح های شلوغ و جذاب ، البته گفتنی است این سبک از لباس پوشیدن مناسب فصل زمستان می باشد . همانطور که ذکر شد در این استایل از رنگ های شاد و روشن بیشتر استفاده شده و رنگ های تیره کاربرد بسیار بسیار کمی دارد .

استایل ویمسیکال

استایل ویمسیکال امروزه بین سلبریتی ها و چهره های سرشناس ، بسیار محبوب و پرطرفدار شده و اکثر آن ها سعی میکنند به این سبک جذاب لباس بپوشند .

ویژگی های استایل ویمسیکال

  1. ویمسیکال استایلی شاد و پرانرژی است .
  2. با رنگ یا طرح‌های شلوغ و پارچه‌های متنوع و زیبا به وجود می‌آید.
  3. تقریباً در بیشتر فروشگاه‌ها و برند‌های مختلف دیده می‌شود و پیدا کردن آیتم‌ها به هیچ‌وجه سخت نیست .
  4. استفاده از رنگ‌های روشن و شاد در فصول گرم مانند تابستان ، بیشتر قابل مشاهده است .

چگونه استایل ویمسیکال داشته باشم ؟

  1. دامن یکی از گزینه هایی است که در فصول گرم و سرد استایلی جذاب برای افراد به وجود می آورد ، در فصول گرم سال استفاده از دامن های ساتن ، حریر ، کتان ، گیپور و … خنک و مناسب می باشد .
  2. پیراهن‌های طرح‌دار ( خال‌دار ، گل‌دار ، راه‌راه ، طرح‌ها و پرینت‌های فانتزی و رنگا‌رنگ ) با دامن بلند و کوتاه و یا مدل‌های مختلف یقه و آستین ، از آیتم‌های همیشگی استایل ویمسیکال می‌باشد . پیراهن‌هایی با یقه‌های انگلیسی یا یقه خرگوشی با دامن‌های بلند می‌توانند در تابستان برای زیر مانتو مناسب باشند .
  3. دامن شلواری با طرح ها و رنگ های متفاوت انتخاب مناسبی برای ایجاد سبک ویمسیکال ، است ترکیب شلوار رنگ روشن همراه با تیشرت هایی با رنگ خنثی ، ست جالبی از سبک ویمسیکال به وجود می آورد .
  4. استفاده از کت های طرح دار و فانتزی از دیگر آیتم های مناسب و هیجان انگیز برای استایل مذکور است . که در همه ی فصول سال متناسب با شرایط آب و هوایی جنس آن انتخاب می شود .
  5. در این استایل پوشیدن کفش خاصی مطرح نیست بنابراین می توان از کفش های کتان ، پاشنه دار ، بوت و … در انتخاب لباس و کفش عکس هم عمل نمایید ، اگر لباس هایتان شلوغ و دارای رنگ های روشن و تیز است از کفش هایی با رنگ خنثی استفاده نموده و بالعکس .
  6. سبک ویمسیکال در انتخاب اکسسوری نیز ، ما را آزاد گذاشته است کیف‌های مخملی با رنگ‌ های روشن و طرح‌ های جذاب ، گوشواره‌های بزرگ و پر نگین ، دستمال گردن‌ های ابریشم طرح‌ دار و بسیاری از اکسسوری‌ های دیگر می‌توانند استایلی ویمسیکال به وجود آورند .

مطالب مرتبط :

استایل مینیمال

استایل ماکسیمال