معرفی استایل مینیمال
,

استایل مینیمال

استایل مینیمال

استایل مردانه مینیمال

استایل مینیمال

یکی دیگر از انواع سبک‌ های مد و فشن ، استایل مینیمال می باشد که اولین ویژگی این استایل را می توان سادگی آن دانست این سبک در سال ۱۹۶۰ میلادی در آثار هنری پدیدار و در مجسمه سازی و نقاشی ظهور یافت . پس از آن و به مرور زمان استایل مینیمال جایگاه خود را در عرصه ی مد و فشن پیدا نموده و امروزه نیز به عنوان محبوب ترین و کاربردی ترین استایل ، در صدر قرار دارد .

شاید این استایل ساده به نظر برسد اما اگر اصول مربوط به آن رعایت شود ، ظاهرتان خسته کننده و تکراری نخواهد شد . تولیدی پوشاک اندیشه ، برند برتر فروش عمده ی لباس در مشهد و ارائه دهنده ی انواع لباس مناسب فصل ، تیشرت شلوار مردانه و زنانه ، انواع ست خانوادگی ، ست کت پیژامه ی مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، سارافون زنانه ، تاپ شلوارک زنانه و … در این مطلب استایل مینیمال را معرفی می نماید .

کامیل استایلز Camille Styles

کامیل استایلز Camille Styles یکی از وبلاگ نویسان معروف مد و فشن است او در عین این که لباس‌هایی ساده و معمولی می پوشد ترکیب لباس های او طوریست که فک می کنید لباسی که بر تن دارد برای شخص او طراحی شده است.

راز موفقیت او را می توان در انتخاب صحیح و رعایت اصول شیکپوشی دانست . استایل انتخابی کامیل استیلز ، مینیمال می باشد . و در این ظاهر بسیار موفق ظاهر شده است .

نکات و دانستنی های استایل مینیمال

  1. لباس سایز و اندازه ی خود بپوشید ، زیرا اولین اصل شیکپوشی ، استفاده از لباس های سایز خود فرد و متناسب با فرم بدن است . در استایل مینیمال به دلیل سادگی لباس ، اصل اندازه بودن ، در درجه ی اول اهمیت قرار دارد .
  2. یکی از اصول این سبک ، یکدست بودن رنگ‌ها و عدم وجود طرح و بافت خاص روی لباس است برخی بر این تصورند که در این استایل ، فقط استفاده از رنگ‌های خنثی مثل سیاه و سفید و خاکستری و رنگ‌های مرده دیگر کاربرد دارد اما با وجود این که رنگ‌های خنثی مثل بژ و خاکستری و صورتی چرک همیشه شیک و در استایل مینیمال در در جه ی اول قرار دارند اما می توان از سایر رنگ های شاد نیز استفاده نمود ولی توجه به سادگی ، بدون طرح بودن و یکدستی رنگ آن مهم است .
  3. همانطور که ذکر شد استفاده از لباس های طرح دار در استایل مورد بحث مجاز نیست اما از طرح های راه راه افقی و عمودی ، با رنگبندی ساده و یکدست می توان استفاده نمود ، دقت داشته باشید خطوط راه راه لباس ( عرض ) باریک و ریز نباشد که اصول سبک مینیمال از بین رود .
  4. استایل تکرنگ یکی از انواع سبک مینیمال است که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد . رمز موفقیت در چنین استایلی که به دلیل سادگی ، ممکن است تکراری و کسل کننده به نظر برسد استفاده از بافت‌ ها و تزئینات مختلف برای ایجاد تنوع می باشد ، در واقع بافت در استایل تکرنگ نقش مهمی ایفا می‌کند زیرا به این استایل عمق می‌دهند و باعث شیک‌ و جذاب تر شدن آن می‌شوند .

نکته :

اما همان طور که قبلا گفته شد در سبک مینیمال برای استفاده از بافت محدودیت وجود دارد حال اگر تصمیم دارید استایل تکرنگ و مینیمال داشته باشید بهترین گزینه برای شما استفاده از اکسسوری‌های بافت‌دار و جذاب است مثلا همان طور که در تصویر می‌بینید در این استایل کامیل استایلز یک کیف پوشیده از یراق آلات فلزی زیبایی به ترکیب شلوار مشکی و کت چرم و کفش چرم مشکی زیبایی و تنوع بخشیده است.