لباس ست دخترانه
,

استایل بهاری و لباس های بهاری

استایل بهاری و لباس های بهاری

با فرارسیدن فصل بهار معمولا برنامه ریزی ها برای لباس پوشیدن تغییر میکند ، روزها کمی طولانی تر میشوند و هوا رو به گرمی میرود ، استایل بهاری و لباس های بهاری در این فصل به سوی پارچه های سبک تر ، رنگ های ملایم و لطیف ، لباس های راحت تر و بطور کلی هر چیزی غیر از ژاکت های پشم گرم و کت های پفی در این فصل روی کار می آید .
برای کمک به استایل و سبک بهار ، لیستی از لباس های بهاری که خانم ها دوست دارند را ارائه می دهیم.
استایل بهاری و لباس های بهاری

استایل بهاری و لباس های بهاری

۱- پیراهن بهاری طرح دار

لباس هایی مانند این برای فصل بهار بسیار جذاب و زیبا هستند ،این مدل لباس ها به اندازه ی کافی جذاب و متفاوت هستند ، شما با انتخاب هوشمندانه رنگ هایی که به پوستتان بیشتر می آید را انتخاب کنید .

لباس های گلدار نشان امید و سرزندگی است ، پارچه هایی که برای تولید این لباس ها بکار میرود معمولا الیافی هستند که بدن شما را سرد نگه میدارد .

۲- تیشرت و تاپ بهاری زنانه

در آب و هوای گرم انواع سبک ها و مدل های تاپ و تیشرت وجود دارد که بعنوان پوشاک بهاره بسیار محبوب هستند ، برخی تاپ و تیشرت ها را با شلوار جین بپوشید یا کتان که خنک تر است بپوشید ، ولی اگر میخواهید تاپ یا تیشرت دخترانه گلدار بپوشید ، دقت کنید که پوشیدن دامن و صندل برای این استایل بسیار بهتر و جالب تر است .

۳- ژاکت جین یا سویشرت بهاری

اگر فصل بهار آنقدر ها هم گرم نشده یا شب های سردی را پشت سر میگذارید ، بفکر ژاکت و سویشرت مناسب فصل بهار هم باشید .

یک سویشرت یا ژاکت جین رنگ روشن بپوشید و آن را با شلوار جین مشکی و کفش های بهاری خود را بپوشید و از روز خود لذت ببرید .

۴- کتانی طرحدار و گلدار را امتحان کنید .

کفش های کتانی یکی دیگر از لوازم آب و هوای گرم هستند، جوانا معمولا این مدل ها را بسیار میپسندند انواع طرح های جالب و سرگرم کننده ای برای کتانی وجود دارد.

۵-شلوار جین سفید دکمه دار

شلوار جین سفید یک شلوار خوب برای هوای گرم است ، خوبی این شلوار ها اینست که با تقریبا تمام سبک ها میتوانند آن را بپوشند ، تاپ شلوار ، بلوز شلوار ، مانتو و یا هر چیزی که میخواهید بپوشید را به راحتی میتوانید با آن ست کنید ، همچنین میتوانید آنرا با صندل ، کتانی یا کفش های پاشنه بلند بپوشید .

۶-شومیز حریر

انواع شومیز های حریر با رنگ ها ، طرح ها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد ، طرح لباس خود را انتخاب کنید و از پوشیدن آن لذت ببرید ، شومیز شما میتواند ساده یا طرحدار باشد همچنین کوتاه یا بلند باشد ، سعی کنید شومیز را با شلوار جین رنگی مخصوصا جین سفید بپوشید .

۷-شلوار جین رنگی

شلوار های جین رنگی برای فصل تابستان و بهار بهترین گزینه هستند ، علاوه بر اینکه به انعکاس نور خورشید کمک میکنند ، زیبایی و درخشش خاصی دارند ، میتوانید با این شلوارها شومیز های طرحدار ، تیشرت یا تاپ بپشید .

۸-انتخاب صندل

بهار یک فرصت مناسب برای پوشیدن صندل های سنتی یا مدرن است ، چند جفت صندل داشته باشید تا براحتی با استایل تان هماهنگ شود ،  اگر بفکر اضافه کردن یک کفش جدید به کفش های تابستای خود هستید حتما برای صندل برنامه ریزی کنید .

۹-بلوز آستین بلند

فصل بهار ، فصل نوسانات آب و هوایی است ، بنابراین همراه داشتن یک بلوز آستین بلند یا سویشرت برای این فصل الزامی است ، این لباس را میتوانید با دامن گلدار بپوشید تا زیبایی آن چند برابر شود .

۱۰ کت رنگ روشن زنانه

کمد لباس شما در فصل بهار داشتن یک کت رنگ روشن را کم دارد ، رنگ های روشن مانند ، سفید ، لیمویی ، آبی آسمانی ، سبز روشن و … تما رنگ هایی است که میتوانید این روز ها بیشتر استفاده کنید ، کت بهاری یکی از ملزوماتی است که برای مهمانی های خانوادگی ، جشن ها یا عروسی میتوانید در روز های بهاری بپوشید و لذت ببرید .

معرفی منبع :

این مطلب استایل بهاری و لباس های بهاری توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه گرداوری شده است ، تولیدی اندیشه بزرگترین تولیدی پوشاک مشهد است که در تولید انواع پوشاک مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه ، لباس راحتی مردانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ورزشی زنانه ، لباس خواب مردانه ، بلوز شلوار مردانه ، تیشرت شلوار مردانه ، شلوارک کتان مردانه  و .. با الیاف طبیعی بعنوان تولیدی پوشاک الیاف طبیعی فعالیت میکند .

فروش عمده لباس بهاره در مشهد

شلوارک بهاره

لباس راحتی بهاره

ست خانوادگی بهاره