کیسه ی هدیه ی پارچه ای
,

از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم

از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم

معمولا برای بسته بندی از نایلون و کیسه های پلاستیکی استفاده میشود ، نیاز روزافزون مردم به این کیسه ها سبب شده تا مقدار بشدت زیادی از این کیسه ها تولید شود و پس از یکبار استفاده مستقیما وارد محیط زیست شود ،  بعلت عدم تجزیه زود هنگام و تزریق مواد شیمایی به خاک خسارات جبران ناپذیری را وارد میکند ؛ علاوه بر این دلایل دیگر هم برای اینکه از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم وجود دارد که آنها را بررسی میکنیم .

از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم

از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم

چرا از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم ؟

همیشه افراد برای هدیه دادن بفکر نوآوری و خلاقیت هستند ،که این را میتوان جزو یکی از دلایل استفاده از کیسه های پارچه ای دسته بندی کرد ،  در ادامه چند دلیل برای استفاده از کیسه های پارچه ای ذکر میکنیم .

  • جذاب و ماندگار هستند

کیسه های پارچه ای جذاب تر و ماندگار تر هستند ، به راحتی میتوانید آنرا تا بزنید و جمع کنید ، بسته بندی با آنها زیبا و ساده تر است.

  • یکبار مصرف نیستند 

بر خلاف کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف این کیسه ها را برای چندین و چندبار میتوانید استفاده کنید .

  • بسیار متفاوت و متنوع هستند

کیسه های پارچه ای ، در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارد ، اگر میخواهید متفاوت هدیه بدهید ، کادو خود را در یکی از این کیسه ها قرار بدهید ، مخاطب شما حتما هیجان ذده خواهد شد .

  • کیسه ی پارچه ای به حفظ محیط زیست کمک میکند

گرچه بسیاری از این کیسه ها از پارچه های مصنوعی تولید میشوند ولی به این موضوع هم توجه داشته باشیم که در مقابل کیسه های یکبار مصرف پلاستیکی ، یا پاکت های کاغذی که سهم زیادی در نابودی درختان دارند ، کیسه های پارچه ای سهم بزرگی در حفظ محیط زیست و تدام حیات روی کره ی خاکی دارند ، که نباید آن را نادیده گرفت .

انواع مدل های کیسه ی پارچه ای

کیسه ی پارچه ای در رنگ ها و مدل های مختلفی تولید میشود ، این کیسه ها معمولا برای مصارفی مانند کیسه ی هدیه ، کیسه ی جواهرات ، کیسه ی عروس و .. از پارچه های ساتن ، ابریشم ، مخمل و توری ساخته میشود .

برای مصارف دیگر ممکن است از پارچه های دیگری نیز استفاده شود .

  • کیسه های پارچه ای توری:

برای هدیه های خاص و شیک مورد استفاده قرار میگیرد ، برخی از این کیسه ها را برای خرید های سبک و خاص مانند خرید لوازم آرایشی ، خرید جواهرات و .. میتوانید با خود به فروشگاه ببرید .

کیسه ی توریپاکت توری

 

 

 

  • کیسه ی هدیه ساتن و ابریشم

کیسه های ساتن و ابریشمی معمولا نیاز به مراقبت و دقت دارند ولی اگر از آستری در آن استفاده شود به اندازه ی دیگر کیسه ها محکم و با دوام خواهد بود ؛ از این کیسه ها برای هدیه های خاص ، هدیه ی عروس ، پاکت هدیه ی جواهرات و … استفاده کنید .

طرح ها و مدل های مختلفی از آن وجود دارد ،

کیسه ی هدیه ی ساتن مدل کیسه ی هدیه

  • کیسه های مخملی

پارچه ی مخمل پارچه ای با دوام بسیار زیباست ، در وسائل تزئینی از آن زیاد استفاده میشود ، کیسه های مخمل بسیار شیک و بادوام هستند و برای هدیه دادن خاص و بیاد ماندنی می باشند .

کیسه ی هدیهکیسه ی هدیه

  • کیسه ی حبوبات

دوخت کیسه حبوبات‬‎کیسه ی حبوبات

این مطلب (از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم ) توسط تولیدی و عمده فروشی پوشاک اندیشه ، بزرگترین تولید کننده پوشاک مردانه و پوشاک زنانه ، انواع لباس راحتی مردانه ، لباس خواب مردانه ، لباس ورزشی مردانه ، لباس ست مردانه و زنانه و … تهیه شده است ، تولیدی اندیشه روی تولید لباس های پنبه ای تمرکز دارد و سلامتی مشتریان و محیط زیست در اولویت قرار دارد .

مطالب مرتبط

در بخش آموزش های ساده و کاربردی آموزش دوخت ساک دستی را بخوانید .

– خلاقیت با لباس های دور ریختنی

۲-آموزش دوخت دمپایی روفرشی با لباس قدیمی

۳-آموزش دوخت پیراهن دخترانه با پیراهن قدیمی 

۴-آموزش تبدیل تیشرت قدیمی به شال فانتزی

۵-تبدیل بلوز مردانه به پیراهن زنانه آستین پفی 

۶-تبدیل تیشرت کهنه به تیشرت جدید و زیبا

۷-تبدیل تیشرت ساده به تیشرت پشت باز