بلوز دخترانه/زیرسارافنی

ارتباط بین لباس و خوشبختی

ارتباط بین لباس و خوشبختی

ارتباط بین لباس و خوشبختی

ارتباط بین لباس و خوشبختی

پوشیدن چیزهایی که ما را خوشحال می کند به نظر ساده می رسد ، اما اغلب پیروی از روندها و یا حتی تأثیر رسانه های اجتماعی می تواند ناشی از عشق ساده ما به مد باشد.

همه ی ما در مورد مد نظرات و الزامات متفاوتی داریم و این نحوه تبدیل مد به سبک شخصی ما است. سبکی که با افزایش سن ، تغییر و رشد می کند. چیزهایی که دوست داریم و از آنها متنفریم ، چیزهایی که به آنها نیاز داریم و می خواهیم ، چیزهایی که ما به آنها احتیاج داریم و اصرار داریم داشته باشیم ، همیشه در حال تغییر هستند و اینها تنها برخی از نکاتی است که ما هنگام افزودن چیز جدید به کمد لباس خود با آنها کار می کنیم.

آیا برند / زیست محیطی بودن / مدل و … با اخلاقیات ما مطابقت دارد؟  صرف نظر از نیازهای شخصی شما در این فضای مد در حال تغییر ، چیزی وجود دارد که باید بسیار در اولویت باشد و آن راحتی و علاقه به لباس است . نه تنها به این دلیل که این بدن / استایل شماست و شما باید هر چیزی که باعث می شود احساس خوشبختی بیشتری داشته باشید بپوشید بلکه به این دلیل که احساسی که لباس ما به ما می دهد نیز به ویژگی های لباس اضافه میشود .

لباس هایی که دوستشان نداریم را نخریم

لباس ست بچگانه/لباس ورزشی بچگانه/ست لباس دخترانه و پسرانه

ارتباط بین لباس و خوشبختی

اگر ما اطمینان داشته باشیم که عاشق لباسی که خریده ایم ،نیستیم ؛ در واقع لباسی را خریده ایم که هیچ کارایی ندارد و فقط برایش هزینه کرده ایم ؛ پس بهتر است لباسی که عاشق آنها نمی شویم را به کمد لباس خود اضافه نکنیم ، و پول خود را برای خرید قطعاتی پس انداز کنیم که می دانیم به آن علاقه داریم ، عمر طولانی دارد و بسیار باکیفیت است .

به همین ترتیب ،از افزودن خریدهای غیر ضروری اجتناب کنیم ، (همه ما در گذشته مقصر این امر هستیم!)  تقاضای زیاد سبب تغییر سریع مد شده است .

افزودن کالاهای کمتری به “کمد” به آهسته تر شدن روند مد و ثبات قیمت ، منجر می شود. به نظر می رسد خرید لباس هایی که واقعاً آنها را دوست داریم و واقعاً لبخندی بر لب های ما می اندازند ، در طولانی مدت می تواند برای همه ما بهتر باشد.

چه لباس هایی باعث احساس شادی میشوند ؟ لباس های شادی آفرین

تصور ارتباط بین لباس و خوشبختی دشوار است. پوشیدن رنگ ، پارچه و سایه هایی که باعث می شود اعتماد به نفس ، قدرت و بیش از همه خوشحال شوید ، همه به این دلیل که می توانند باعث ترشح هورمون های خوب در بدن شما شوند.
پوشیدن یک سویشرت زرد روشن ممکن است در کل فکر بدی نباشد. با پوشیدن این لباس  خود را برای یک روز شاد آماده کنید !

1- لباس مناسب – برند خوب

سعی کنید لباس های برند بپوشید . از آنجا که این گروه از لباس ها به شما احساس حرفه ای بودن و پیشرفت بیشتری می دهد ، آنچه در زیر لباس بوجود می آید احساس خوشبختی است که مطمئناً بهره وری شما را بیشتر می کند.

2- رنگ های روشن بپوشید زیرا باعث روشن شدن روحیه ی شما میشود

اگرچه رنگهای خنثی برای ایجاد نمای کم رنگ مناسب هستند ، اما دلیلی وجود ندارد که شما نباید رنگهای دیگر در این طیف راآزمایش کنید.

رنگ صورتی یا قرمز را برای بالا بردن سطح دوپامین و یک تکه لباس آبی یا سبز را برای ترشح اکسی توسین امتحان کنید ، که برای ایجاد احساس آرامش و خوشبختی مناسب است.

3- احساس ابریشمی

برای مدت طولانی پارچه های نرم مانند ساتن و ابریشم با تجمل و سطح بالایی از راحتی همراه بوده اند ، که باعث می شود احساس شادی بیشتری داشته باشید. و اگر به دنبال گزینه های روزمره دیگر هستید ، متوجه خواهید شد که پارچه های مایع آلی ، نرم و قابل تنفس امروزه تولید میشوند .

4- احساس خوب لباس ورزشی

فقط برند های مد بزرگ نیستند که باعث می شوند شما احساس خوشبختی کنید. همه ما با شادی دور زدن با شلوارهای ساده و کفش های تمرینی آشنا هستیم ، یک نکته مثبت نیز وجود دارد – مطالعات ادعا می کنند که پوشیدن لباس ورزشی می تواند انگیزه شما را بالا ببرد!

5- لباس هایی که خاطرات خوشی با آنها دارید

این می تواند لباس عروس یا حتی یک پیراهن ژاکت باشد که شخصی خاص به شما هدیه داده باشد ، ذهن شما مطمئناً هر زمان که آن را داشته باشید مملو از خاطرات دلپذیر می شود. این تقریباً شبیه یادآوری یک عکس است که لبخند را به لب می آورد.

تولید پوشاک مشهد اندیشه

جاده شادی در واقع از کمد لباس شما عبور می کند. پس کمد خود را با روندهای گرم مد پر کنید. لباس های مدی بخرید که در آن احساس خوبی داشته باشید و کاملاً از پارچه های ارگانیک و صاف  ساخته شده اند.

تولید پوشاک اندیشه یکی از تولید کنندگانی است که در تولید پوشاک ارگانیک و بسیار باکیفیت فعالیت دارد ، پوشاک اندیشه شامل ست لباس مردانه و زنانه وبچگانه است .

طراحی منحصر بفرد و متناسب بودن آن با شرایط آب و هوایی ،مناسب بودن برای لباس منزل ، بیرون و ورزشی بودن آنها سبب شده تا طرفداران خاص خود را داشته باشد .

و بطور کلی رنگ بندی های شاد و متنوع این لباس ها ، راحتی ، سبک بودن ، طبیعی بودن و .. است که باعث میشود با پوشیدن پوشاک اندیشه احساس بسیار خوب و خاصی داشته باشید .

تولیدات ورزشی و اسپرت این تولیدی شامل موارد زیر است .

۱- پوشاک اسپرت زنانه

 • ست بلوز شلوار زنانه
 • ست تیشرت شلوار زنانه
 • ست تیشرت و ساق زنانه
 • ست سویشرت شلوار زنانه
 • ست تاپ شلوارک ورزشی زنانه
 • مانتو اسپرت
 • شلوار اسپرت
 • تیشرت اسپرت

۲- پوشاک اسپرت مردانه

 • ست بلوز شلوار مردانه
 • ست تیشرت شلوار مردانه
 • ست کاپشن شلوار اسپرت مردانه
 • ست سویشرت شلوار مردانه
 • ست تاپ شلوارک ورزشی مردانه
 • ست هودی و شلوار مردانه
 • شلوار اسپرت
 • تیشرت اسپرت