اطمینان از کیفیت لباس اندیشه
,

چرخ خیاطی سردوز

چرخ خیاطی سردوز :

چرخ خیاطی سردوز کارایی اش با باقی چرخ ها فرق میکند به عبارتی میشه گفت چرخ سردوز حاشیه لباس را مرتب میکند . سردوز ها دارای نوع های مختلفی هستند . دوخت سردوز ها با دونخ سه نخ و چهارنخ انجام میشود

چرخ خیاطی سردوز ‫سردوز دونخ‬‎

چرخ سردوز دونخ

 ‫سردوز سه نخ چرخ خیاطی سردوز‬‎

سردوز سه نخ

سردوز چهار نخ‬‎ چرخ خیاطی سردوز

سردوز چهار نخ‬‎

 ‫سردوزپنج نخ چرخ خیاطی سردوز‬‎

سردوز پنج نخ

برخی از چرخ های سردوز ژانومه تنظیماتی دارند که با استفاده از آن میتوان پایین لباس را چین داد . اگر پایین روسری را نگاه کنید میتوانید دوخت سر دوز را مشاهده کنید .در یک چرخ سردوز این قابلیت به شما این امکان را می دهد که دوخت را با سطح دقت بالایی کنترل کنید و با سیستم ریور ترکیب نمایید، و یک محصول بی نقص ارائه دهید.

چرخ خیاطی سردوز :

چرخ خیاطی سردوز ، که گاهی اوقات چرخ خیاطی Overlocking نامیده می شود ، می تواند درز پارچه را به طور مرتب و یکسان در تمام مناطق اطراف پارچه و به یک شکل بدوزد . اولین قدم انتخاب و تعیین عرض و تراکم دوخت مورد نیاز برای پروژه است . هرچه میزان عرض و تراکم دوخت بیشتر باشد قیمت چرخ خیاطی سردوز مورد نیاز نیز بیشتر خواهد بود . اگر تمایل به سرمایه گذاری بیشتری داشته باشید می توانید چرخ خیاطی سردوز با قابلیت های بیشتری را تهیه کنید .

به لباسی که در حال حاضر پوشیده اید توجه کنید . لبه های برجسته ای در کنار برخی از درزهای پیراهن شما وجود دارد . مخصوصا در امتداد شانه ها و اطراف یقه این درزها معمولا توسط چرخ خیاطی سردوز دوخته می شوند . ایجاد این نوع دوخت کمی دشوار است مخصوصا اگر یک مبتدی هستید . اما به مرور زمان به شما کمک می کند تا دوختی فوق العاده به صورت مسطح یا مواج بر اساس نیازتان ایجاد کنید .

در هنگام خرید چرخ سردوز حتما آن را امتحان کنید و نحوه ی استفاده از آن را یاد بگیرید در بسیاری از فروشگاه های چرخ نحوهی استفاده و آشنایی با چرخ را آموزش می دهند .