,

شال و روسری

شال و روسری :

از آنجا که روسری معمولا برای مراسم رسمی و مهمانی ها استفاده می شود باید در انتخاب رنگ شال و روسری بسیار دقت کرد  اغلب رنگهای رسمی و در عین حال شاد می تواند یک رنگ آرمانی باشد . روسری های ساتن  ابریشم و حریر که معمولا در مراسم رسمی استفاده می شوند با رنگ های ثابت و طرح های فوق العاده شما را در جمعی که قصد حضور در آن را دارید ، متمایز و ممتاز می کند . شال ها همیشه در بین تمام گروه سنی محبوبیت دارند و معمولا تیپ های اسپرت انواع شال را می پسندند . رنگ بندی و طرح های کار شده در شال یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب شال است . برای انتخاب شال آرمانی حتما از شال هایی استفاده کنید که نقوش ثابت داشته باشد ، این مدل شال ها به علت این که چروک نمی شوند بسیار راحت و بادوام است و می تواند یک انتخاب آرمانی برای شما باشد . در تیتر پایین چند نوع شال و روسری را نام برده ایم .

 

انواع شال و روسری :

۱ . روسری و شال حریر

۲ . روسری و شال نخی

۳ .روسری و شال ساتن

۴ . روسری و شال ابریشم

شال و روسری

شال و روسری

Image result for ‫شال و روسری‬‎

روسری های دارای جنس لطیف:

هر چند این نوع روسری ها جنس بسیار لطیف و مرغوبی دارند اما به هیچ عنوان لیز نیستند و سر نمی خورند . از آنجا که روسری ها ممکن است مدت زمان زیادی روی سر شما باشند بهتر است سبک و لطیف باشند و طیف رنگهای روشن نیز برای این روسری ها بسیار مناسب است .

یکی از نکاتی که باید در خرید شال یا روسری به آن توجه داشته باشید جنس شال و لیز نبودن و نیاز متداول به مرتب کردن  نداشته باشد ، نکته دیگر در خرید شال و روسری رنگ و طرح آن متناسب با رنگ پوست و سلیقه و رنگ لباس دیگر مثل مانتو وشلوار و … است .

شرکت تولیدی پوشاک اندیشه