,

الیاف نسوز و انواع آن

الیاف نسوز و انواع آن :

پارچه های نسوز در صنعت کاربرد های زیادی دارد در این مقاله که توسط شرکت اندیشه تهیه شده الیاف نسوز و انواع آن را نام خواهیم برد . الیاف نسوز از پارچه های محکم و بافت های سخت ساخته شده است که باعث مقاومت آن ها در برابر گرما میشود . همانطور که از اسمش پیداست در برابر حرارت مقاوم است اما این به این معنا نیست که اصلا نخواهد سوخت اتفاقا این پارچه در اثر حرارت ذوب خواهد شد و ممکن است سوختی آن جدی تر باشد .

الیاف نسوز و انواع آن

پارچه سیلیکونی :

سیلیکون نسوز پارچه پارچه الیاف شیشه ای مقاوم در برابر خوردگی، مقاومت بالا، درجه حرارت بالا و نورد و یا فرو بردن از لاستیک سیلیکونی تشکیل محصولات با عملکرد بالا، چند منظوره مرکب است. به طور گسترده ای در هوا و فضا شیمیایی نفت قدرت های مقیاس بزرگ تولید تجهیزات ماشین آلات متالورژی الکتریک ساخت و زمینه های دیگر استفاده شده است .

پارچه سرامیکی :

این پارچه های نسوز از الیاف سرامیک بافته شده اند که مقاومت حرارتی آن ها به ۱۲۶۰ درجه سانتیگراد می رسد که مقاوم ترین پارچه موجود در برابر حرارت می باشد . این پارچه های سرامیکی در دو حالت ساده و مسلح  عرضه می شود که مزیت سیم دار آن در بالا بردن مقاومت میکانیکی آن ها نسبت به پارچه های بدون سیم آن است

فایبر گلاس :

این پارچه ها با وزن سبک، بافت قوی و مستحکم و دوام بالا در بسیاری از کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. پتحمل بالای حرارتی این پارچه ها، قابل توجه ترین ویژگی کیفی آنها می باشد هم چنین در برابر نور خورشید، باکتری ها و یا قارچ ها نفوذ ناپذیر می باشند.

شرکت اندیشه :

این مقاله توسط شرکت تولیدی پوشاک اندیشه تولید کننده ی تیشرت شلوار مردانه ، تیشرت شلوار زنانه ، بلوز شلوار مردانه ، پوشاک مردانه ، لباس مردانه ، ست لباس راحتی مردانه ، ست لباس ورزشی مردانه ، تاپ راحتی زنانه و انواع لباس های راحتی و اسپرت مناسب برای ورزش و استراحت جهت آگاهی شما خریداران عزیز تهیه شده است .

الیاف نسوز و انواع آن